cyfra kontratakuje

arsenal

Moderator
VIP
No faktycznie. Nie ma to jak przesunąć kanały FTA( Real Madryt TV, Rai Sport, RTR Planeta Sport) na liście o kilkadziesiąd oczek w górę i już jest nowa oferta. Ciekawi mnie tylko o kim to gorzej świadczy. O Cyfrze+, że kombinuje z przesuwaniem kanałów FTA( no ale N też kręci). Czy też o abonentach nie zaglądających nigdy za 140 kanał w mediasacie. To po co więc te marudzenia, że Astry na N nie będzie. Dziwny jest ten świat;)
 

autorus

New member
Przyznaję się ze ja o tych kanałach nic nie wiedziałem :( I takich jak ja jest pewnie sporo i teraz się bardzo ucieszą. Tylko kurde z czego:hmm::x
 

jasa

New member
Na stronie Cyfry wyczytamy: "W 2006 roku oferta premium CANAL+ uzupełniona będzie o film i sport w wysokiej rozdzielczości (w technologii HD)." .Do końca roku pozostało 86 dni...:wink: Czas biegnie nieubłaganie...:D
 

chocio

New member
jasa napisał:
Na stronie Cyfry wyczytamy: "W 2006 roku oferta premium CANAL+ uzupełniona będzie o film i sport w wysokiej rozdzielczości (w technologii HD)." .Do końca roku pozostało 86 dni...:wink: Czas biegnie nieubłaganie...:D
:hihi: Sugerujesz że te: Real Madryt TV, Rai Sport, RTR Planeta Sport będą wkrótce w HD? ;)
 

Jussi

New member
Bez reklam
jasa napisał:
Na stronie Cyfry wyczytamy: "W 2006 roku oferta premium CANAL+ uzupełniona będzie o film i sport w wysokiej rozdzielczości (w technologii HD)." .Do końca roku pozostało 86 dni...:wink: Czas biegnie nieubłaganie...:D

No no... w wysokiej rozdzielczosci SD :D
 

Wuwo

New member
Dodali (czytaj: przenieśli bliżej) program Real Madryt, ale z tego co słyszałem (bo sam nie mam Syfry+ :cool: ) zniknął TVN Style - najulubieńszy program naszych Pań. A więc Syferka znowu odwaliła wielkie badziewie...

Pozdro!
 

iqpablo

New member
nie bronie syfry ale tvn style dalej nadaje na c+ wiec to tylko plotki, a przemieszanie kanalow sportowych w c+jest kpina i wyraznym robieniem z klienta idioty. po cholere dali mi kanaly nie po polsku blizej, gdybym chcial miec tematycznie kanaly to bym sobie sam poukladal.
 
Do góry