Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

KKuba

New member
Bez reklam
Ponieważ forum opanowali zwolennici platormy n, postanowiłem zrobić wątek dla tych dla których obecnie świeci słoneczko.
O HDTV w Polsacie na razie jeszcze niewiele wiadomo, ale są za to inne reakcje na konkurencje. Niektóre z nich są dość ciekawe. Od wczoraj poprawiła się oferta pakietu podstawego - przesunięto do niego AXN. Wbrew pozorom czasami oglądam tą stację, więc pewnie dla wielu z Was to bedzie miła niespodzianka.
Do tego mamy 6 nowych kanałów, w tynm nowe AXN Sci- Fi i Crime. Co równie istotne, to nie ma podwyżki - całość oferty za 50PLN. Oczywiście nie jest to jakość HDTV, ale cena jest jednak atrakcyjna. W porównaniu do C+, jesli ktoś nie potrzebuje oferty premium jest naprawdę ciekawie. Zwłaszcza, że na tle złomu cyfry dekodery Samsunga (Echostara trochę mniej) wyglądają na szczyt techniki ;)
Tu szczegóły:
http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34249

Wiadomo już też nieco o nowych dekoderach dla Cyfrowego Polsatu. Dostarczy je Echostar i tym razem wygląda, że nie będzie to taki złom jak ostatnio.
http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34037
Co istotne jest w ofercie model z twardym dyskiem 160Gb - DVr717. Ciekawe tylko jakie bedą ceny... Mam nadzieje, że platforma n wymusi na CP rozsądek...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

emisiu

Member
Tomek Koko napisał:
Ciekawa wydaje sie tez oferta mini. U mnie w UPC za 7 zł jest TVP 1,2,3, i polsat a tu za 10 jest sporo kanałów wiecej.

Mówisz o tym...

<ciach>
Od października nowością w ofercie programowej Cyfrowego Polsatu jest Pakiet Mini dostępny w cenie 9,90 zł miesięcznie.
„Zawartość nowego pakietu utrzymana jest w charakterze familijnym, będącym wyróżnikiem naszej platformy. Każdy z domowników znajdzie w nim swoje ulubione pozycje, a jest ich naprawdę wiele.” – zapowiada Dominik Libicki, prezes zarządu, Cyfrowy Polsat S.A.
Posiadacze Pakietu Mini będą mieli dostęp do wielu kanałów polskojęzycznych - Polsat, TV 4, Polsat 2, Polsat Zdrowie i Uroda, TVP 1, TVP 2, TVP Polonia, TVP Kultura, Puls, Mango 24, TVN, TVN Siedem, TV Biznes, VIVA, 4fun TV, ITV, TELE 5, Polonia 1 oraz do szeregu kanałów zagranicznych – m.in. CNN, BBC Word, EuroNews, Bloomberg TV, DW, NBC, Rainews, RTL, RTL II, Rai Uno, VOX, SAT 1, PRO7, Planeta Sport, TV5, Fashion TV, TV Moda, Canale 5, MTV 5, Magic TV, HIT Channel, Super RTL.
</ciach>

?
 

Gie

Member
Bez reklam
Szkoda tylko że jest to oferta tylko dla nowych abonentów. Ojciec już ma dekoder kupiony na własność w innej promocji i teraz chętnie wziąłby sam mini pakiet ale tak nie można, trezba jeszcze wziąść dekoder.
Troche to wygląda jakby chcieli się pozbyć obecnych dekoderów.
 

KKuba

New member
Bez reklam
Jeszcze parę słów o nowościach od 2 X 06 - tym razem za Wirtualnymi Mediami.
http://wirtualnemedia.pl/document,,1765926,Cyfrowy_Polsat_wzbogaca_swoja_oferte.html
A swoją drogą na transpoderze pojawił się też Comedy Central, ale na razie kodowany - nie w Nagravision.
Ciekawostką jest też fakt, że CP potwierdza, że ma 850.000 abonentów - jest jak widać większy od Cyfry. Kolejny dowód jak badziewna jest Cyfra. Wiem bo Cyfre mam :( Dość powiedzieć, że AXN jest opcją w pakiecie komfortowym, która w dodatku podrożała. Czyli prawie 70PLN za ofertę znacząco gorszą niż CP. Każda metoda wyciskania klienta przez C+ jest dobra. C+to potrafi...
 

arsenal

Moderator
VIP
Pojawił się Comedy Central bo wcześniej był nadawany na tej częstotliwości MTV5 Austria, który przeniósł się na Astrę. Po "zamianie miejsc" zmienia się oczywiście nazwa kanału w EPG. Na kanałach TPS też są ich nazwy w EPG ale dekoder Polsatu ich przecież nie odbiera:p.
 

KKuba

New member
Bez reklam
A racja - nie spojrzałem sobie, co mam ustawione... Własna lista kanałów mnie zgubiła. :) Ale swoją drogą chodzą informacje, że ten kanał ma wejsć do oferty we wszystkich platformach.
 
Ostatnia edycja:

KKuba

New member
Bez reklam
Jak sie na razie okazało Platforma n i Pakiet mini nakręciła sprzedaż... Cyfrowego Polsatu.
Cytat:
"Cyfrowy Polsat wprowadził pakiet Mini za 9,90zł zaledwie tydzień temu, a jego efekty można nazwać strzałem w 10. Sukces polega na tym, że klienci pytają o Mini, a sprzedaje się pakiet Familijny lub Relax Mix. Sprzedaż Cyfrowego Polsatu w stosunku do Cyfry+ ma się jak 10 do 1."
Całość tekstu:
http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34369
 

adamo_

New member
Bez reklam
Tomek Koko napisał:
hm gdzie dwóch sie bije.....tam polsat korzysta

: Jakich dwóch? przecież N to jak narazie marny falstart i nadaje się do programu " Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :). Na początku byłem podekscytowany tym że dziś pójdę do sklepu zobaczę , wybioei kupie i wieczorem będę się delektował ładnym obrazem, a tu lipa, nie dość że nie ma informacji oprócz tych co na forum to jeszcze brak dekoderów, brak informacji o umowach itp , jak dla mnie puki co totalna porażka nowej generacji a nie TV nowej Generacji
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Dlatego ja własnie obiecałem sobie juz jakis czas temu ze nie bedę szalał i zeby oszczędzic sobie nerwów poczekam miesiac, poczytam, poobserwuje. A teraz siedze sobie spokojnie i przygladam jak wszyscy szaleją.

Take it easy man
 

adamo_

New member
Bez reklam
Tomek Koko napisał:
Dlatego ja własnie obiecałem sobie juz jakis czas temu ze nie bedę szalał i zeby oszczędzic sobie nerwów poczekam miesiac, poczytam, poobserwuje. A teraz siedze sobie spokojnie i przygladam jak wszyscy szaleją.

Take it easy man


Dokladnie, to samo robię :) do konca miesiaca popatrze co to jest, bo za dużo niewiadomych jak na razie
 

baanan

New member
Oferta Cyfrowego Polsatu jest ciekawa ale?

Dekoder Polsatu Sagem zakupiłem jako jeden z pierwszych abonentów.(tak myślę) :rolleyes:
Sugerowałem sie atrakcyjnym abonamentem np do C+ a także chciałem
wykorzystać walory nowego zakupu TV LG .Od tego czasu mineło jakieś
5 lat nie mogę się doczekać filmów w foni stereo a obraz i fonia w porównaniu z TVN wypada na niekorzyśc Polsatu.
Zmieniłem TV na plazmę HDTV i zamienię polsat na n bo ten pierwszy stoi w miejscu.
pozdrawiam
 

KKuba

New member
Bez reklam
To, że n jest lepsza technicznie to fakt. Ale reszta to przesada. CP nie stoi w miejscu. Np obecne dekodery Samsunga DSB-305 i planowane dekodery Echostara są porównywalne z Sagemami jak Syrenka z Toyotą. Nie wiem zreszta o co chodzi z tym stereo - bo ja mam. Oferta programowa CP też już jest dość przyzwoita. Na pewno radykalnie lepsza niż 1,5 roku temu. Mogę porównywać z Cyfrą bo to akurat też mam i gdyby nie mini-mini to wyrzyciłbym Cyfre przez okno. Owszem są kanały idące lepiej na Cyfrze, ale np. Polsat z CP pokazuje jakość jakiej nie ma żaden kanał na Cyfrze. Podsumowując - rozumie zniechęcenie kogoś, kto jest od początku w CP, ale obiektywnie rzecz biorąc sporo się zmieniło. I mam wrażenie, że dzięki ITI jeszcze dużo się na plus zmieni. Patrz pierwsza strona tego wątku.
 

KKuba

New member
Bez reklam
Niestety nadal mało wiadomo na temat HDTV w CP, le jest za to inna bardzo ważna wisodomość. Myśle, że sporo osób na to czeka (ja też). Redakcja SatKuriera dostała do testów moduł CI Polsatu.
Zobaczcie co pisze MrOrbita:
http://skforum.nazwa.pl/viewtopic.php?t=321&start=15
A za złych wieści to jest coraz więcej sygnałów, że Samsung DSB-305 jest praktycznie niedostęny (jak ktoś go jeszcze widzi to niech szybko kupuje). Czekamy z utesknieniem na nowe Echostary 717.
 

KKuba

New member
Bez reklam
Moduł CI dla Cyrowego Polsatu już jest. Trochę czekaliśmy na szczególy, ale wreszcie są. Generalnie brzmi to wszystko nieźle, bo Sat Kurier tetowal moduł również na gorszym sprzęcie - Ferguson - wygląda, że wszsytko działa. Zdjęcia i opis są tu:
http://www.satkrak.com/?nowe_produkty/&kat=154&id=34533
Genralnie wygląda, że Cyfra i Polsat mogą być wreszcie na jednym dekoderze.
 

KKuba

New member
Bez reklam
Moduł CI Cyfrowego Polsatu ma swoje problemy. Nie działa aktualizacja zdalna softu (choć sam moduł działa) w Fergusonach 7318 i... Humaxach. To zła wiadomość dla użytkowników Fredków i Humaxa. Dobra jest taka, że problem jest czysto teoretyczny, bo obecny soft na module warunkowym działa bez problemów i nagravision się dekduje, że aż miło. Zresztą Telstar już poinformował, że pracuje nad rozwiazaniuem problemu z Cyfrowym Polsatem. Znaczy, że znów nas czeka aktualizacja softu...
 
Do góry