Gdzie można zamówić i kupić N'kę

betowen

New member
Właśnie w tej chwili się zapisałem na tuner za 499zł. Jednak na wszystkie pytania jakie zadałem / np. kiedy dostane ten tuner , i inne / odpowiedż jest taka. "Zadzwonimy 12.pażdziernika w wtedy pozna pan wszystkie szczególy." Tuner nie wcześniej jak 12 pażdziernika
 

deoc

New member
nie wczesniej niz 12 listopada - czyli jest szansa dostac przez swietami - ale i tak sie zawiodlem, bo w superkinie leci wladca a mialem nadzieje ze bedzie w HDTV ;) No ale widac lepiej sciagnac 720p i obejrzec za friko niz czekac co wymysli 'n' za 48zl/m-c. Z dnia na dzien coraz bardziej zastanawiam sie nad zakupem 'n' bo VOD to ja mam jak sobie wlacze kompa na noc i mi sciagnie jakis film na HDD ;)
 

bio_hazard

New member
o to kolega tez ze swietego miasta??? ;) ja jeszcze nie szukalem pkt dydtrybucji n-ki, ale nie zdziwilbym sie gdyby na tym zascianku ruszylo wszystko pozniej niz w innych miastach...

tak offtopicujac - czy znasz w cz-wie jakis sklep ze sprzetem ktory robi prezentacje TV w domu???
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
bio_hazard napisał:
o to kolega tez ze swietego miasta??? ;) ja jeszcze nie szukalem pkt dydtrybucji n-ki, ale nie zdziwilbym sie gdyby na tym zascianku ruszylo wszystko pozniej niz w innych miastach...

tak offtopicujac - czy znasz w cz-wie jakis sklep ze sprzetem ktory robi prezentacje TV w domu???

nooooooooo :) e-panasonic z kikim w roli głównej :p
 

darien

New member
bio_hazard napisał:
o to kolega tez ze swietego miasta??? ;) ja jeszcze nie szukalem pkt dydtrybucji n-ki, ale nie zdziwilbym sie gdyby na tym zascianku ruszylo wszystko pozniej niz w innych miastach...

tak offtopicujac - czy znasz w cz-wie jakis sklep ze sprzetem ktory robi prezentacje TV w domu???

Od 3 miechów z Radomska, ale 14 lat mieszkałem w Czwie.

Co do sklepu, to nie znam, ale warto zapytać w "Delta-Audio", Al. N.M.P. 5 w bramie - być może dziś ten sklep nazywa się inaczej. 4 lata temu kupowałem tam kino, a później ktoś ze znajomych mówił mi, że telewizorki też mają - ale nie biorę za to odpowiedzialności.
 

kobayashi

New member
STRONA WWW n-ki

Od dziś strona www.n.pl automatycznie przekierowywuje na Onet.pl gdzie znajduje się zapis prezentacji z 22 września 2006. Tak więc www.n.pl będzie na 100% oficjalną stroną nowej platformy.
P.S.
A tak a propos dziś zapisałem się przez telefon na nową platformę z HDD recorderem. Oczywiście miła Pani powiedziała, że zadzwonią po 12 październila. Na pytanie, czy sprzęt dostanę kurierem usłyszałem tą samą odpowiedź.. :?
 

chocio

New member
Czy ktoś już nabył n-boxa?

Minął 1 października, więc zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami sprzedaż n-boxów powinna ruszyć pełną parą. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów (niezależnie od tego, jak ten wyraz powinno się pisać ;) ) dokonał dziś lub wczoraj takiego zakupu? Jakieś pierwsze opinie? :p
 

Jussi

New member
Bez reklam
W sumie to ciekawie co znaczy to ze "rusza" 12 X., bo ciezko mi uwierzyc zeby ktokolwiek tego dnia odebral dekoder i mogl korzytac z ich uslug skoro sami mowia ze po 12 X. to dopiero beda dzwonic do ludzi, ktorzy wczesniej sie zapisali...
 

chocio

New member
Tak, masz rację. Musiałem wcześniej źle zrozumieć.
Co więcej, poczytałem na konkurencyjnym forum jak wyglądają te zapisy, i wygląda na to, że wprawdzie większość punktów jest już przygotowana na samą czynność zapisania, to jednak żadnego przykładowego zestawu n-box + antena nadal nie posiadają. Czy może się mylę i gdzieś w Warszawie można to już zobaczyć na własne oczy?
 

paw166

New member
Po sklepach dzisaj nie chodziłem.Za to Łódź od rana oblepiona jest nowymi nkowymi bilbordami Z informacjami takimi jak zwykle :)I już mamy potwierdzenie strony www.n.pl ponieważ przekierowuje ona na konferencje na onecie !!
 

Grzegorz

New member
Byłem dzisiaj w MM, tak na marginesie wybrałem sobie kiepski termin bo akurat w Lublinie mają tą swoją naiwną akcję "zakupy bez VAT" i na samym parkingu straciłem dobre 15 min, ale czego się nie robi w słusznej sprawie; pani w informacji na moje pytanie odpowiedziała krótko:
- sprzedaż dopiero po 12 października
- ok, ale ja chciałem zapisac się na 'przedsprzedaż'
- przecież mówię, że po 12...
Myślałem że mnie szlag trafi, zabierałem się nawet za wymachiwanie rękami, ale zalążki awantury przerwała moja żona mówiąc coś o blondynkach w sklepach dla idiotów...
Tak czy inaczej z Media wyszedłem z niczym, jutro spróbuje w salonie GSM.
 

Grzegorz

New member
"Ty decydujesz, co chcesz oglądać telewizja nowej generacji n – sprzedaż rusza od 12 października, a zapisy w ponad 1500 punktach całej Polski od 1 października 2006."
Tak opowiadał nam pan Sojka 22-09-2006.
:hmm: Co tu jest do "nierozumienia"?
Wg mnie to wystarczający powód do irytacji, ale skoro żyjemy w Polsce to nie powinno nas nic dziwić, przecież mamy powody do dumy...
 

Grzegorz

New member
arsenal napisał:
Ja też nie rozumiem. Sam cytujesz, że zapisy są od 1 a sprzedaż od 12 października a upierasz się przy jakiejś "przedsprzedaży". Wyłumacz mi o co ci chodziło:confused:
Pozatym dyskusja odeszła od tematu więc proszę do niego wrócić a posty o kupnie N przenoszę
gwoli wyjaśnienia - słowo przedsprzedaż umieściłem trochę niefortunnie w '', co wprowadziło zamieszanie. Mowa jest oczywiście o zapisach na n'boxy w zestawach sat lub bez nich w celu sprawnego rozprowadzania ich od pierwszego dnia istnienia n-ki.
Taki był sens mojej wypowiedzi, co nie zmienia faktu że znalezienie miejsa gdzie można to zrobić graniczy z cudem.
Ostatecznie zapisałem się w BOKu i czekam do 12.10 na telefon od nich, mam tylko nadzieję że następny weekend minie mi na poznawaniu nowej zabawki. Oby.
 
Ostatnia edycja:
Do góry