Lista - kto zrezygnował z C+

mlapaj

New member
Witam.
Proponuję krótką listę użytkowników forum, którzy zrezygnowali z C+ będąc pod wpływem prezentacji N-ki. Ja pierwszy:p Płaciłem ok. 105PLN. i od grudnia już nie będę płacił:krol: . Pokażmy ilu nas jest:-D i policzmy stratę Syfiarzy z powodu ciągłego ignorowania klientów.
 

arsenal

Moderator
VIP
No to ja pierwszy. 6 lat płacenia i obserwowania zniżki jakości(pod każdym względem) i zwyżki ceny. Od 1 grudnia już na mnie nie zarobią.
 

yanky

New member
Moja umowa mija 30 września, czyli 2 tygodnie będę bez dostępu do cywilizacji (jak dopcham się do sprzedawcy z "N").
 

gatar

Active member
Bez reklam
Ja nieco inaczej. Zrezygnowałem z C+ jakieś 2-3 lata temu.
Na razie "wiszę na kablu". :)
N obserwuję.
 

oskar38

New member
mlapaj napisał:
Witam.
Proponuję krótką listę użytkowników forum, którzy zrezygnowali z C+ będąc pod wpływem prezentacji N-ki. Ja pierwszy:p Płaciłem ok. 105PLN. i od grudnia już nie będę płacił:krol: . Pokażmy ilu nas jest:-D i policzmy stratę Syfiarzy z powodu ciągłego ignorowania klientów.

Witajcie!Moja przygoda z c+ trwala 1 rok i oczywiscie nie zauwazylem w podstepnie napisanej umowie,ze umowa automatycznie zostaje przedluzona na nastepny rok,a ja juz cyfry nie chcialem i oczywiscie zaczely sie krucze szykany.Totalny brak poszanowania klienta.Bogdan mowi nigdy cyfra........
 

emigrant

Member
ja ladnych kilka lat u nich jestem, jak samo weszly pionki 1430, tylko przylatuje z New York i rezygnuje z cyfry ale nie koniecznie dlatego, ze bedzie "n" ale juz mam ich dosc, co nie oznacza,ze nie bede dalej ogladal na full pakietu cyfry :), szachownica(siwa)+unlooper(kto zorientowany to wie o co chodzi ;) ) i oczywiscie biore "n" z pvr i vod'em i pakiet caly bez bajek. i tak btw karty dla c+ tez nie oddam, "czarnulka" bedzie moja, wole zaplacic 100zeta niz oddac :) , jednym slowem cyfra+ to kupa zlodzieji, robili/robia kazdego w bambuko wiec nawzajem :)why not? , powstala "n" i raz dwa cyfra sie obudzila i juz w planie pvr i vod, niech se w "d" wsadza teraz ich pvr i vod ,trzeba bylo myslec nad tym rok czy 2lata temu a nie teraz ,ale po co jak ludzie placili co oferowala cyfra i niby bylo dobrze wiec po co cos zmieniac i wchodzic w dodatkowe koszty , trzeba zydzic na ludziach ile sie da, placilem caly czas za bialy pakiet ktory byl zabezpieczeniem jak cos padnie ale mialem full od samego poczatku, dawne czasy zielonki itp. :), zapewne cyfra wymieni karty jak wyjdzie emu ale min. rok potrwa poki cos zrobia, jeszcze zostala im obrona "nano'em"
mam nadzieje ze "n" po jakims czasie nie zastopuje jak cyfra i bedzie zaskawiac nowymi pomyslami bo tego ludzia chca
wiec dolaczam do grona ktorzy pokaza cyfrze srodkowy palec.


pozdrawiam
 

koja

New member
Umowa wypowiedziana a rozstanie z cyfrą z dniem 31,12,2006. Pakiet tematyczny i canal+. Przechodzę na "n".
Opłata za cyfrę 76,00zł
 
Ostatnia edycja:

jokers

New member
Ja po dwoch latach placenia za full (chyba 145zl) bez dodatkowych kosztow wynajecia dekodera bo mialem sama karte, wypowiedzialem teraz umowe, niby okres wypowiedzenia 3 miesiace tylko zastanawiam sie ze kiedys UOKiK zajmowal sie sprawa cyfry i nielegalnym okresem wypowiedzenia 3 miesiace, bylo to dawno i moge sie mylic, chyba chodzilo o to ze okres wypowiedzenia ma byc 1 miesiac.
 

pasterz81

New member
Witam
Własnie 31.10.2006r. upływa okres minimalny za cyferke,juz wysłalem listem poleconym rezygnacje,dziadostwo nieziemskie,jeszcze jeden okres nie upłynal a na 1,5 miesiaca przed koncem tego okresu wysłali mi pismo do zapłaty za cały nastepny rok z góry z dopiskiem że cieszą sie iż wyraziłem chęć kontynuowania umowy-paranoja,chęci takiej nie wyrażałem,niedość ze podwyżka pakietu to jeszcze syf,ale i tak ich ogladam za free full:)
 

soter

New member
no z c+ trzy lata...beznadziejna jakość usługi, beznadziejna obsługa klienta, beznadziejne perspektywy.
dzisiaj wysyłam polecony list :)

powiem tylko C+ R.I.P.
 

Falubaz

New member
A ja zostaje, od 4 lat oglądam i na razie w Polsce za taka cene (87PLN) nikt nie jest w stanie pokazać tak dużo dobrych zagranicznych lig i naszej ligi, dodatkowo bardzo dobrze pokazanych. To co oferuje na razie TVN to jest zupełne dno, nie da sie tego ogladać......
Zgadzam się że cyfra ma kiepską jakość, więc mozliwe żę zostawie najtańszy pakiet plus 3canale.... i dodatkowo zakupię jakąś tanią wersje N, tak aby także czasem spojrzeć na HDTV :cool:
 

hes

New member
jokers napisał:
...niby okres wypowiedzenia 3 miesiace tylko zastanawiam sie ze kiedys UOKiK zajmowal sie sprawa cyfry i nielegalnym okresem wypowiedzenia 3 miesiace, bylo to dawno i moge sie mylic, chyba chodzilo o to ze okres wypowiedzenia ma byc 1 miesiac.

Mi powiedzieli to samo 3 miechy, ale rzeczywiście powinien być 1 (wiem bo ostatnio rezygnowałem z umowy kredytowej z bankiem). Ja też złożyłem rezygnację (wolnosć nastąpi tuż przed gwiazdką). Antenę mi zostawią (taka promocja;) ) A "bujałem się" z nimi 4 lata - rok pracowałem w ich Callcenter:twisted: - ogólnie jako pracodawca byli spoko, ale jako "usługodawca'" beznadziejni. W czasach, gdy człowiek jest przyzwyczajony do tego, ze firma dba o swojego klienta ich program lojalnościowy oraz zupełny brak chęci przywiązania klienta, teraz pewnie odbije się im czkawką...
Rozmawiałem ze "zblazowanym" konsultantem na infolini i powiedził mi, że na jesieni C+ bedzie eksperymentował z Canal + w HD (brzmi interesująco, ale ....)

Mały OT - jesli jestes z południowej Warszawy, okolic Piaseczna, Otwocka mam rewelacyjnego montera instalacji satelitarnych (zakładał u mnie i jest miodzio) - szczegóły na PW
 

depesz

New member
:)

dziś idzie wypowiedzenie, za 3 miesiące będę mógł przestać płacić - viva freedom;)
1go października o 6tej rano ustawiam się pod lokalnym Avansem:D
 

arsenal

Moderator
VIP
i powiedzieli to samo 3 miechy, ale rzeczywiście powinien być 1 (wiem bo ostatnio rezygnowałem z umowy kredytowej z bankiem). Ja też złożyłem rezygnację (wolnosć nastąpi tuż przed gwiazdką). Antenę mi zostawią (taka promocja )
Jeden miesiąc jest wtedy gdy Cyfra+ coś zmieni w ofercie lub cenę a Ty się z tym nie zgadzasz. Inna sytuacja to zakaz montowania anten sat. przez właściciela budynku. No to idziemy do "ciecia" i mówimy " Panie Zeniu, napisz pan tu, że anteny się panu nie podobają i mam zdjąć". Umowa wygasa wtedy po miesiącu. Ale na 100% to dowiadywać się proszę na infolinii C+.
1go października o 6tej rano ustawiam się pod lokalnym Avansem
Chce Ci się w niedzielę wstawać na szóstą? Ja muszę, bo do roboty:( :( :( , inaczej to za nic w świecie.
 
Do góry