Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

arsenal

Moderator
VIP
Nagrodą jest:
strona_bloga_r2_c2.jpg

 

autorus

New member
No i cyfra do mnie dzis zadzwoniła. Chcieli się dowiedzieć czemu od końca X ich opuszczam. Pewnie nie powiedziałem wszystkiego. Ale podałem naszą stronkę coby sobie doczytali Proponowali półroczny abo ale ich zbyłem.
Jednak coś się dzieje . Cyfra do mnie dzwoniła 3 razy od 2003r. Ten był trzeci.:D
 

dnc

Moderator
VIP
Może trzeba się zalogować żeby mieć dostęp do konkursu. To mi wygląda na jakąś niedoróbkę!!! Ot zapomnieli powiedzieć jak wziąść udział w nim.
 

Mazoku

New member
Może w newsletterze coś piszą? Nie wiem, ja nie lubię sobie zaśmiecać skrzynki.

Ewentualnie to wstęp do kampanii promocyjnej, a kody będą na np. billboardach.
 

Kerhold

New member
Mazoku napisał:
Może w newsletterze coś piszą? Nie wiem, ja nie lubię sobie zaśmiecać skrzynki.

Nie wiem, jak wy, ale ja jestem zarejestrowany na newslettera od bardzo dawna,
a od tego czasu nie dostałem żadnego. :) Więc albo mi to gdzieś przycina jako
spam, albo wiele śmieci byś do skrzynki nie dostał.

Pozdrawiam.
K.
 

daniel1602

New member
Kerhold napisał:
Nie wiem, jak wy, ale ja jestem zarejestrowany na newslettera od bardzo dawna,
a od tego czasu nie dostałem żadnego. :) Więc albo mi to gdzieś przycina jako
spam, albo wiele śmieci byś do skrzynki nie dostał.

Pozdrawiam.
K.
Ja tęż nie dostałem żadnej informacji :(
 

arsenal

Moderator
VIP
Nagród jest jak widac więcej. Czyli współpraca z Sony nam się szykuje jak w SKY HD:

Nagrody w konkursie HD
EUROPEJSKI TELEWIZOR LCS 2006-2007 Sony KLD-32V2000
strona_bloga_r2_c2.jpg


“Linia telewizorów BRAVIA opracowana przez Sony zapewniła firmie powrót na światowy rynek produktów LCD. Pięknie zaprojektowany telewizor KDL-32V2000 dowiódł, że BRAVIA to nie tylko chwyt marketingowy, ale także zaawansowana technologia i wysoka jakość. Technologia BRAVIA ENGINE skutecznie eliminuje niepożądany szum i odtwarza szczegóły w ciemnych partiach obrazu. Dzięki rozszerzeniu skali gradacji kolorów i czterokrotnemu zwiększeniu liczby pikseli nastąpiła znaczna redukcja artefaktów obrazu. W rezultacie wysoka jakość obrazu jest uzyskiwana za przystępną cenę“.
Źródło: MIX Audio Video
strona_bloga_r4_c3.jpg


Cena: 7 299,-

Telewizor BRAVIA LCD 32”; HD Ready; BRAVIA ENGINE; Live Colour Creation; dodatkowy tuner DVB-T; panel S-PVA; rozdzielczość 1366×768; kąt oglądania 178°; czas reakcji 8 ms; kontrast 1300:1; jasność 500 cd/m2; PIP – stop klatka; czujnik światła – kontrola podświetlania ekranu; włączanie z zerowym poziomem dźwięku; dźwięk TruSurround XT i BBE Digital; wzmacniacz cyfrowy; Wejścia: HDMI, PC, Scart x2, Component, AV (z boku).



KDL-32S2010 (ciemny kolor obudowy)
strona_bloga_r6_c3.jpg


Cena: 5 599,-

Telewizor BRAVIA LCD 32”; HD Ready; BRAVIA ENGINE; dodatkowy tuner DVB-T; panel S-PVA; rozdzielczość 1366×768; kąt oglądania 178°; czas reakcji 8 ms; kontrast 1300:1; jasność 500 cd/ m2; PIP – stop klatka; czujnik światła – kontrola podświetlania ekranu; włączanie z zerowym poziomem dźwięku; dźwięk TruSurround XT i BBE Digital; wzmacniacz cyfrowy; Wejścia: HDMI, PC, Scart x2, Component, AV (z boku).


KDL-26U2000
strona_bloga_r8_c3.jpg


Cena: 3 699,-

Telewizor BRAVIA LCD 26”; HD Ready: rozdzielczość 1366×768; kąt oglądania 178°; Wbudowany tuner telewizji cyfrowej Zaawansowany, 1-układowy procesor sygnału wizyjnego Filtr grzebieniowy 3D Dźwięk Virtual DolbyŽ Surround Technologia BBEŽ poprawiająca słyszalność dźwięku Obsługa technologii HD Funkcja zatrzymywania obrazu PIP umożliwiająca zatrzymywanie obrazu ważnych scen HDMI™ (High Definition Multimedia Interface) Wejście PC umożliwiające użycie telewizora jako monitora komputerowego Zwarta konstrukcja i mała głębokość.
 

Matiu

New member
Witam,

Czytam i czytam i .... nadal nic nie wiem :(

Napiszcie czy już wypowiadać umowe C+ , czy będziemy tak czekać w nieskończoność.


Pozdrawiam

Matiu
 

torsen

New member
Matiu napisał:
Witam,

Czytam i czytam i .... nadal nic nie wiem :(

Napiszcie czy już wypowiadać umowe C+ , czy będziemy tak czekać w nieskończoność.


Pozdrawiam

Matiu

Jeszcze sie wstrzymaj do momentu oficjalnej prezentacji oferty ITI
 

dnc

Moderator
VIP
daniel1602 napisał:
Premiera ITI premierą ,ale gdzie bedzie można kupić sprzęt ??? Chętnie ustawię się w kolejce tylko nie wiem gdzie stanąć :blagam:
Z tego co wiem będą 3 kolejki:
1. Do ITI. Już jest sklep, niestety okna są zasłoniętę i nie widać co jest w środku...;)
2. Do C+. Już wiadomo, że sklep powstanie, jest nawet plan, gdzie i w magazynie jest towar. Niestety, duża część z tego to przereklamowana jakość i oferta na poziomie ciucholandu ...:bober:
3. Do PC zwanego słonecznym sklepem. Niestety nie wiadomo czy sklep powstanie, nie wiadomo w zasadzie nic. Wiemy, że gdzieś pokazywali jak ma wyglądać. Niestety to była wąska grupa ludzi i z tego co sygnalizowali to raczej nie będzie sklep, ale stragan na targowisku...:p
 

arsenal

Moderator
VIP
dnc napisał:
Z tego co wiem będą 3 kolejki:
1. Do ITI. Już jest sklep, niestety okna są zasłoniętę i nie widać co jest w środku...;)
2. Do C+. Już wiadomo, że sklep powstanie, jest nawet plan, gdzie i w magazynie jest towar. Niestety, duża część z tego to przereklamowana jakość i oferta na poziomie ciucholandu ...:bober:
3. Do PC zwanego słonecznym sklepem. Niestety nie wiadomo czy sklep powstanie, nie wiadomo w zasadzie nic. Wiemy, że gdzieś pokazywali jak ma wyglądać. Niestety to była wąska grupa ludzi i z tego co sygnalizowali to raczej nie będzie sklep, ale stragan na targowisku...:p
Dobre:eek:k:
Tak czytam dzisiejsze zapewnienia prezesów Cyfry+ i Polsatu Cyfrowego, że o żadnej fuzji nie ma mowy. Ja ci panowie mówią, ze CZEGOŚ nie będzie, to na 100% TO będzie. Kiepsko kłamią.:p
Wracając do ITI i TVN. Dlaczego wierzę, że im się uda? TVN zawsze stawiał na jakość i jakością wygrywa, co potwierdza m.in. TEN tekst pewnego pana z TVP.
 

Kris99

New member
Puchar UEFA na platformie ITI.

Puchar UEFA na platformie ITI.

ITI wygrała przetarg na transmisję wiosennych rozgrywek Pucharu UEFA.



Czyli oprócz LM maja tez Puchar UEFA :bober:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry