Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

arsenal

Moderator
VIP
Wracam z pracy a tu taka huśtawka nastrojów wśród userów:p
Moja opinia. Wezme boxa bez dysku. Mam wtedy czas na ocenę platformy. Czy warto inwestować w PVR( co ja mówię, pewnie, że warto)
Wszystko od Discovery, Publiczna i TVN, Comedy Central, AXN. To mi pasi.
Ten kanał filmowy HD? Podejżewam, że będzie to Showtime lub Starz.
 

lukas63

New member
A te 3 kanałyu w HD obejrze na normalnym odbiorniku tv??? - bo czytałem w temacie o HD, że coś cyfra zrobi tak, że tych programów nie będzie można obejrzeć na normalnym tv - więc jak będzie na "n"-ce??
 

pmcomp

New member
lukas63 napisał:
A te 3 kanałyu w HD obejrze na normalnym odbiorniku tv??? - bo czytałem w temacie o HD, że coś cyfra zrobi tak, że tych programów nie będzie można obejrzeć na normalnym tv - więc jak będzie na "n"-ce??

Oczywiście, że obejrzysz. nbox downscaluje program HD do rozdzielczości SD (576i) i poda ją na wyjście scart (możesz tam ustawić sygnał: RGB lub s-video lub composite).
Pozdro.
 

soro

New member
EMEM napisał:
ale fakty są takie:

Tej jesieni (nie ważne są obietnice konkurencji co będzie tylko to co jest już teraz) nikt oprócz "n" nie da mi:

- możliwości nagrywania programów w boxie (dla mnie bardzo ważne bo zasiadam przed telewizorem o godz.19 i nie chcę być skazany wyłącznie na to co akurat leci w tv)

- programów przyrodniczych i filmów w HD.

Czy ktoś z szanownych "fanów" C+ zaprzeczy tym dwóm prostym faktom?

Nie mówię już o tym, że nie jestem kibicem sportowym i mam gdzieś to ile lig piłkarskich nie obejrzę.

Pozdrawiam

Chyba nikt temu nie zaprzeczy i to mają ogromny plus, lecz ja bym chciał mieć kanał żebym mógł w piątkowy wieczór zobaczyć sobie Terminatora lub Die Harda( bez rekalm )a gdyby się to odbyło w HD i w DD 5.1 byłbym w niebo wzięty, zaoferuje mi to n ?? Narazie nie wiadomo, lecz wiem że HBO może mi zgotować taką niespodziankę,choć narazie bez HD i DD 5.1 więc dopóki nie będe miał takiej pewności na n to zostaję przy C+ :(( i nie jestem bynajmniej z tego zadowolony )

A co do kanłów premium to moge się mylić lecz Discovery to po prostu program przyrodniczy,tylko że w n będzie w HD i DD 5.1 i nie uświadcze tam premier filmów oraz seriali.
 
yanky napisał:
Cieszę się (na razie), że z odpowiednim wyprzedzeniem wypowiedziałem umowę Cyfrze. Umowa mija z końcem września. Mam pytanie, czy w związku z tym muszę im zwrócić kartę (tuner jest mój), ale jak: listem, osobiście?

Ja załatwiłem sprawę z C+ już kilka m-cy temu i akurat oddawałem dekoder wraz z kartą. Oddać możesz w każdym punkcie sprzedaży. Dostaniesz potwierdzenie zdania karty i finito :eek:k:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponieważ znamy już większość z oferty a także smaczki z wywiadu z Panem Maciejem Sojką, który odbył się po konferencji zamykamy temat dywagacji i po ponad półtora roku od powstania hdtv.com.pl mamy pierwsze programy w HD i jest to dużo wcześniej niż ktokolwiek by się spodziewał. Proszę o chwilę CIERPLIWOŚCI, zbieram informacje i porządkuje je.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry