Cyfrowy Polsat a Cyfra +

TheArt

New member
Ta Nka to chyba dla tych co chcą patrzeć na siebie :D. To najsłabsza platforma jaka istnieje z ich żałosną jedną promocją od świąt :D.

Mam teraz Cyfrę i Polsat, jakość programów ta sama, może nawet w Polsacie więcej w HD, natomiast oferta programowa wydaje mi się bogatsza w Cyfrze. Za to w Polsacie więcej sportu.
 

AAddrr

New member
Ta Nka to chyba dla tych co chcą patrzeć na siebie :D. To najsłabsza platforma jaka istnieje z ich żałosną jedną promocją od świąt :D.

Mam teraz Cyfrę i Polsat, jakość programów ta sama, może nawet w Polsacie więcej w HD, natomiast oferta programowa wydaje mi się bogatsza w Cyfrze. Za to w Polsacie więcej sportu.
Niedawno sam kupiłem cyfrę programów naprawdę dużo ale programów filmowych co kot napłakał niestety.
 

TheArt

New member
Niedawno sam kupiłem cyfrę programów naprawdę dużo ale programów filmowych co kot napłakał niestety.

Cyfrę miałem od 2008, mam teraz CP i jednak Cyfra miała bogatszą ofertę i więcej sportu, Polsat wydawał się atrakcyjny w ulotkach, teraz widzę że to słaba platforma.
 

wUodek

New member
Ta Nka to chyba dla tych co chcą patrzeć na siebie :D. To najsłabsza platforma jaka istnieje z ich żałosną jedną promocją od świąt :D.

Lepsza jedna porządna i sprawdzona promocja niż masa gówno wartych ;)

Wyjaśnij proszę dlaczego CP i C+ są lepsze od N.
Nie uznaję odpowiedzi typu "bo tak".
 

TheArt

New member
Lepsza jedna porządna i sprawdzona promocja niż masa gówno wartych ;)
Promocja porządna to była u nich wieki temu. Żeby móc dać ludziom promo musieliby mieć z czego, narazie mają ofertę jak ze słabej kablówki i najdrożej na rynku.

Wyjaśnij proszę dlaczego CP i C+ są lepsze od N.
Nie uznaję odpowiedzi typu "bo tak".

To proste. W Syfrze jest najwięcej do oglądania, teraz w tej ich nowej hiper płaskiej promocji za 45 z Canalami+, więc można od biedy wybrać. W Polszmacie jest już mniej, za to cena niższa no i HBO. A w Nce co chcesz oglądać, SportKlub czy ten ich nieziemski kanał filmowy :D.

PS zmień ten podpisik albo przenieś się na wioskę gdzie buraków co miedza.
 
Ostatnia edycja:

TheArt

New member
Stary to przenośnia, a mieszkam tam gdzie Ty i wstyd nam przynosisz, wielgachną czerwoną czcionką wypisywać co masz w domu, a co to kogo obchodzi, miej ociupinke klasy.
 

wUodek

New member
Stary to przenośnia, a mieszkam tam gdzie Ty i wstyd nam przynosisz, wielgachną czerwoną czcionką wypisywać co masz w domu, a co to kogo obchodzi, miej ociupinke klasy.

Nie zrozumiałeś ironii w moim podpisie ?
Popatrz na innych jak wypisują dokładnie jakie mają modele sprzętu, to ja właśnie z tego się nabijam ;)
 

Kitajec87

New member
ja mam cyfrowy polsat, ale zadowolony nie jestem jakoś szczególnie. Zarówno jakość jak i oferta mi nie podpasowują. Obecnie zmieniam na cyfrę + i zarówno oferta, cena jak i jakość zdecydowanie przeważają nad cyfrowym
 

monstrum

New member
Słuchajcie, wiecie może dlaczego za każdym razem jak włączam nc+ wyświetla mi się komunikat o kolejnej płatności, a w ustawieniach nie widzę opcji wyłączenia tego komunikatu. Jakj się tego pozbyć?
 

halcho

New member
Słuchajcie, wiecie może dlaczego za każdym razem jak włączam nc+ wyświetla mi się komunikat o kolejnej płatności, a w ustawieniach nie widzę opcji wyłączenia tego komunikatu. Jakj się tego pozbyć?
Trzeba przeczytać komunikat i to obie strony bo inaczej nie zniknie. Taki sposób na to by klient nie zapomniał zapłacić rachunku.
 
Do góry