Cyfrowy Polsat a Cyfra +

creep22

New member
Mam pytanie odnośnie HBO HD/Cinemax HD. Czy ktoś z was miał możliwość porównanie sygnałów tych stacji w NC+ i Polsacie. Mam je obecnie w CP i jakoś jest bardzo słaba (dekoder HD5000). Czy na NC+ wyglądają one lepiej i jest sens zmieniać dostawcę?
Mam jeszcze multipakiet canal+ z dekoderem Pace i tam HD wygląda dużo lepiej.
Dzieki za odpowiedzi
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
ME w piłce nożnej pokaże ZDF /Das Erste - za darmo ,więc na ścisłość obejdzie się bez Polsatu .Zresztą Polsat i tak musi pokazać mecze polaków na antenie otwartej

Tak naprawdę sportowa oferta Polsatu wygląda blado ,własnie stracili prawa do F1 wyścigi pokaże kanał Eleven Sport
 

djpimpek

New member
A ja wam powiem że najlepsze kanały to paczka CANAL+ a on chyba tylko w nc+ jest... Nie ma reklam, nawet Canal+ DISCOVERY jest super i bez reklam. Także jednak co nc to nc... Polsatowe Play i Viasat non stop reklamy... nie za to sie płąci...
 

wolf33

New member
Mam obecnie polszmat i tylko czekam aż mi się w końcu umowa skończy - nigdy więcej tego badziewia. Wcześniej miałem UPC i byłem zadowolony chociaż w obecnym miejscu zamieszkania jest niestety niedostępna.
 

myrcin

New member
Niedługo kończy mi się umowa w NC+ i zastanawiam się nad zmianą na CP. Czytałem wiele niepochlebnych opinii na temat CP ale za przejściem przemawia cena.

Nie miałem okazji korzystać z CP w szczególności tego ich najnowszego dekodera Evobox PVR. Można powiedzieć, że jestem zwykłym użytkownikiem i chciałbym otrzymać wygodny interfejs i działające funkcje :)

Czy ktoś może mnie oświecić czy warto się wiązać z CP i tym dekoderem? Czy menu działa szybko, pozwala na własną listę kanałów we własnej kolejności, a nie tak jak NC+ gdzie kolejności nie można zmieniać jak już raz się doda program.
Czy ten dysk wbudowany poprawnie nagrywa i odtwarza programy?
Jaka jest jakość kanałów HD takich jak HBO czy taka sama jak w NC+? Co z polskimi kanałami i ich jakością?

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś z użytkowników CP podzieli się własnymi konkretnymi spostrzeżeniami.

pozdrawiam
myrcin
 

rafalt2

New member
Mam evoboxa a poprzednio miałem c+ z turbobox-em i evo to inna bajka jest szybszy i nie ma właściwie do czego się przyczepić, hdd nagrywa bez problemów. Co do minusów to bzdurny system aktywacji dekodera w multiromie ( przekładanie kart) ale oferta CP jak ktoś bierze całość z HBO to jest tańsza z multiromem niz w C+ szczególnie w smart domie :) ja płacę 49,99 i w tym systemie nie wrócę do C+ choć niekiedy brakuje mi Ligi mistrzów.
 

Rafal7

Banned
Listę kanałów można edytować bez problemu.
Można nagrywać trzy kanały na raz a czwarty oglądać tylko to tej funkcji trzeba mieć dedykowany konwertera
 

Krystianon

New member
Ja również korzystam z usług Cyfrowego Polsatu i jestem z nich zadowolony. Oglądam wiele różnych kanałów, a jakość obrazu i dźwięku jest bardzo dobra. Dodatkowo, często korzystam z funkcji nagrywania programów, co jest dla mnie bardzo wygodne.
 
Do góry