Jaki dekoder najlepszy do UPC

zen28

New member
Cisco to jest totalna porażka. Mam model z nagrywarką i praktycznie nie mogę z niej korzystać, szczególnie na kanałach HD. Przycina dźwięk i obraz. Wina oprogramowania i upc nie może sobie z tym poradzić od roku. Poza tym nie mam regulacji głośności z pilota dekodera na kanałach z dźwiękiem DD, która to głośność jest na dużo wyższym poziomie niż pozostałe kanały. Znów wina oprogramowania i znów nie mogą sobie z tym poradzić. Na szczęście zmieniają ofertę programową i można podziękować za usługę
 

neik

New member
W UPC bardzo ciężko jest dostać sprzęt taki jaki chcesz. Dają co mają i już. Przy przedłużaniu umowy i zwiększaniu neta na Fiber120 zaznaczyłem miłej pani z DUK, że router z wifi bym wolał Cisco 3925 co zaznaczyła na zleceniu. Monter przyniósł Thomsona TWG870. Nie był zdziwiony, że chciałem Cisco które ma dużo lepsze radio i mniej z nimi kłopotu. Ale z tego co powiedział to na wydanie Cisco dla klienta muszą mieć zgodę przełożonego więc i tak wszystkim wciskają Thomsony. Przez co zasięg wifi w drugim pokoju mam ok. 50%. Po jego wyjściu zaraz telefon do DUK i krótka rozmowa, że mam 10 dni na rozwiązanie umowy i jeśli w tym czasie router nie zostanie wymieniony na lepszy to z tego prawa skorzystam. W poniedziałek mają oddzwonić co i jak. Zobaczymy.

I jak sprawa zakończyła się?
 

neik

New member
W piątek przyjdzie do mnie przedstawiciel UPC biorę TV i internet jaki najlepiej sprzęt wybrać? tv cyfrowa z HD i internet 30MB
 
Do góry