Jaki altenatywny tuner HD do Cyfry+ ?

Koriolan

New member
Jako że osobiście nie wierzę w szybkie rozwiązanie problemów z tunerem HD w Cyfrze- rozgladam się za mozliwoscią kupienia własnego tunera.

Co możecie polecić? I gdzie to realnie kupić- bo widziałem jeden jedyny model HD, Ferguson zdaje się 8200.
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Osobiście używam fergusona 8800HD - bardzo dobrze sie spisuje - warto tez jego nastepcę 8900HD.
 

michalk3

New member
Z całym przekonaniem polecam Fergusona 8900HD. Uzywam w nim Polsatu (Moduł CAM) oraz karty abonamentowej Cyfry+. Firmware rozwijany, pojawiaja sie nowe możliwości (ostatnio Time Shift przy nagrywaniu). Jakosc HD bije na głowe wszystkie dostepne od operatorow.
 

Donon

New member
A ja polecam tuner Opticum 9500 HD. Po wgraniu alternatywnego softu tuner współpracuje także z kartami Cyfry+, posiada wbudowane 2 czytniki kart, wyjście LAN oraz możliwość nagrywania na dysk zewnętrzny/pendrive. Cena takiego tunera to 750-800 zł. Ja jestem zadowolony z tego tunera:eek:k:

Przed podjęciem decyzji, radzę poczytać fora o tematyce tv-sat, np
Kod:
forum.dvhk.pl
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Potwierdzam opinie kolegów, też mam 8800 HD, i chyba jest dla nas najważniejsze to aby nie było zwiech, restartów, w mairę możliwości nowsze oprogramowanie, etc.
Ja generalnie jestem zadowolony
 

pit24316

Member
Ferdek 8900 a Globo 9500

Przyłączam sie do prośby kolegów, interesują mnie te dwa tunki. Może ktoś porównać jakość obrazu w SD i HD na ww tunerach. Muszę coś kupić i każda uwaga będzie mile widziana. Pozdrawiam pit
 
Do góry