Picture Box w n

konrad291

New member
Witam

Czy jest może jakiś sposób na nagranie filmu z kolekcji Picture box na dysk twardy a następnie na płytę dvd??
 

Gucio50

New member
Bez reklam
konrad291 napisał:
Witam

Czy jest może jakiś sposób na nagranie filmu z kolekcji Picture box na dysk twardy a następnie na płytę dvd??


Podłącz nagrywarkę DVD do gniazda EURO i nagraj sobie, ja tak robię ;)
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
A czy nie jest tak, że to właśnie zawartość VOD jest zabezpieczona przed kopiowaniem?
To znaczy napiszę może jeszcze, że przykładowo moja nagrywarka Panasonica podpięta pod nbox poprzez eurozłącze zgrywa z nboxa wszystko, poza pozycjami z VOD...

Pozdrowienia!
 

konrad291

New member
Dokładnie o pozycje vod mi głównie chodzi bo czasami zdarzają się ciekawe filmy tylko jak je skopiować?? Oczywiście jeśli się tylko da. Nagrywarki dvd nie posiadam ale czy jeśli bym taką miał czy jest to dzięki niej możliwe??
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
z gory przepraszam za maly off topic -
mam n-ke z wlaczona opcja VOD i tym nieszczesnym Picture Box (zawsze zapominam zeby wypowiedziec ta usluge ) - powiedzcie mi co tam jest tak ciekawego i w tak dobrej wersji zeby zgrywac to na plyte?!?! w dodatku przez kabel euro ?!?! przeciez to jest prawie jak powrot do czasow VHS...
 

_MarSs_

New member
Nie ma tam nic poza odgrzewanymi kotletami... ale człowiek czasem musi sobie pokombinować, gdyby nie to nadal siedzielibyśmy na drzewach! Nie wiem tylko po co zaśmiecać forum - masz głowę, to nią rusz albo poszukaj!
 

Gucio50

New member
Bez reklam
konrad291 napisał:
Dokładnie o pozycje vod mi głównie chodzi bo czasami zdarzają się ciekawe filmy tylko jak je skopiować?? Oczywiście jeśli się tylko da. Nagrywarki dvd nie posiadam ale czy jeśli bym taką miał czy jest to dzięki niej możliwe??


Ja nagrywam, nie mam z tym żadnego problemu. Oczywiście filmy HD nagrywają się w jakości SD czyli DVD
 
Do góry