Powalona promocja N

actchris

New member
Jak dla mnie to promocja N jest powalona i chyba niezgodna z prawem.

Przez chwilę zastanawiałem się nad tym żeby wykupić w promocji pełny pakiet za 38 zł ale nie jest tak fajnie bo jak chce mieć dekoder HD + Recorder to muszę wykupić usługę VOD a ja jej nie chcę i mi jest zbędna, przy zwykłym dekoderze HD nie ma takiego wymogu.

Jak dla mnie to są jakieś jaja bo transakcję wiązane są w PL zabronione o ile się nie mylę.
 

luki_R

New member
Po pierwsze to nie jest transakcja wiązana, tylko jedna usługa obejmująca dostęp do tv, np tak samo jak Videostrada (dostajesz net i tv). Po drugie bez problemu możesz wziąć Recordera bez VOD podpisując umowę na warunkach standardowych.
 

actchris

New member
luki_R napisał:
Po pierwsze to nie jest transakcja wiązana, tylko jedna usługa obejmująca dostęp do tv, np tak samo jak Videostrada (dostajesz net i tv). Po drugie bez problemu możesz wziąć Recordera bez VOD podpisując umowę na warunkach standardowych.

Mistrzowska Promocja

  • wszystkie pakiety za 38zł miesięcznie

    przez pół roku

I z takiej promocji bym chciał korzystać, ale chcąc już wybrać dekoder HD z nagrywarką muszę na siłę dokupić pakiet VOD który mnie nie interesuje. Dla mnie to transakcja wiązana bo czemu bez rekordera można mieć w w/w ofercie za 38zł a przy opcji z rekorderem już trzeba zapłacić 68zł ?? nie mówiąc już o tym że aktywacja bez kosztuje 0 zł a z rec 99zł, niczym się nie różni wyjęcie dekodera z pudełka i postawienia na szawce w wersji bez jak i z rec.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Zimna kalkulacja zgodna z prawem. Dostajesz więcej, więc i zapłacić musisz więcej - czy to w droższym abonamencie, czy w dodatkowo płatnej usłudze (to nie jest definicja transakcji wiązanej). Masz wybór - więc czemu się przejmować - wystarczy iść do konkurencji - tak właśnie działa wolny rynek.
 

luki_R

New member
Jeśli myślisz, że przy abonamencie za 38 zł dostaniesz recordera za 99 zł to już twój problem. Możesz wziąć zwykłego nBoxa z promocyjnym abonamentem za 38zł a następnie wymienić go za 350 zł na recordera, wtedy będziesz miał i promocje i recordera bez VOD.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Nie taką znów wielką ;) Sporo zależy od założeń i obliczeń - można przykładowo założyć sobie, że będzie się z n-ki korzystało minimum 2 lata. Koszt recordera wychodzi wtedy 18,71 zł / miesiąc, abonament 38 zł. Razem 56,71 zł - lepiej jak w kablówce, do której mam dostęp a przy okazji programy można nawijać. Tzn. nagrywać i przewijać ;)

Pozdrowienia!
 

yarik

New member
A może możliwa jest taka opcja, żeby wziąć zwyklego nBoxa w promocji pakietów 38zl i aktywacji 0zl, a po np. miesiącu skorzystać z promocji dla stalych Klientów wymiany na recordera (tzw. promocja "wyższy standard")???
 

Bartos81

Member
Bez reklam
a ja mam pytanie czy wymieniając dekoder HD na HD rekorder za 350zł (bez żadnych promocji) jest przymusowe wykupienie VOD czy może po prostu oddaje biały dekoder a biorę nagrywarek?

Bo właśnie w regulaminie jest coś o VOD i trochę to dla mnie niejasne

Rozdział IV Postanowienia końcowe
W nieuregulowanych niniejszymi Szczegółowymi Warunkami kwestiach zastosowanie będą miały postanowienia
Regulaminu ITI Neovision Sp. zo.o., Umowy o świadczenie usług, Cennika ITI Neovision Sp. zo.o., Szczegółowych
Warunków korzystania z usługi „kolekcje VOD”, Szczegółowych Warunków korzystania z usługi „premiery VOD”,
Cennika usługi „kolekcje VOD”
dziękuje.
 

Maxavelli

New member
Placac 350 PLN nie masz obowiazku brac VOD, jest on obowiazkowy tylko przy wariancie wymiany nBox HDTV na nBox HDTV Recorder za 99 PLN. Zmienia sie rowniez wymagana ilosc oplacanych pakietow - w wariancie za 350 PLN nie wynosi ona 3, lecz 2 pakiety.
 
Do góry