udało się komuś dodzwonić na skype nkontakt?

Hardi

New member
udało się komuś dodzwonić na skype nkontakt? bo ja próbuję od 2 tygodni bez skutku... :( coś ten kontakt internetowy z nimi jest dość fatalny, na e-maile też jeszcze nigdy mi nie odpisali... :(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Po co, chcesz im złozyć życzenia z okazji zbliżającego się 22lipca. :p

Oni mają dziennie dziesiątki tysięcy telefonów i meili od tysięcy nudziarzy z całego świata. Chcesz być jednym z nich.

Nie wyobrażam sobie co mógłbyś ważnego, dla nich, im powiedzieć :confused:

Pewien mój znajomy wariat, maltretuje wszystkich znajomych, że Microsoft nie odpowiedział mu na jego 12345 list z wyrazami niechęci do monopolisty, bezczelnego zdziercy itd itp.

Też chcesz Skype-owcom naurągać, poradzić im, zasugerować coś lub wskazać błędy w programie Skype, w profilu działalności czy wytknąć ich katastrofalne błędy :confused:



Powinieneś zapisać się do alterglobalistów, lub do Greenpeace albo "Ekologów". Przykułbuyś się do jakiegos drzewka kajdanami i nie zawracał nikomu, poza żoną , głowy. Żona oczywiście Cię popiera i też by się przykuła :mrgreen: :grin:


Potraktuj mój post, jako nieco uszczypliwą polemikę, bez złej woli ani chęci obrazy.
Cześć, Twój kolega z forum, Andrzej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mat74

Well-known member
Bez reklam
<gucio 50> a napewno odpowiedziales "na temat"....?
koledze chodzi o kontakt na skype z telewizja "n".....;)
 

Hardi

New member
Andrzeju zwany Gucio50, nie wiem dlaczego ciągle się mnie czepiasz, zrobiłem Ci coś? Czy może masz mi za złe, że jestem bezstronny i zdarzyło mi się powiedzieć złe słowo na n'kę, którą Ty zawsze i wszędzie bronisz? Tobie nigdy się nie zdarzyło, że musiałeś się skontaktować w jakiejś sprawie z BOKiem?
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Hardi napisał:
Andrzeju zwany Gucio50, nie wiem dlaczego ciągle się mnie czepiasz, zrobiłem Ci coś? Czy może masz mi za złe, że jestem bezstronny i zdarzyło mi się powiedzieć złe słowo na n'kę, którą Ty zawsze i wszędzie bronisz? Tobie nigdy się nie zdarzyło, że musiałeś się skontaktować w jakiejś sprawie z BOKiem?

Czepiam się nie Ciebie ale wyraźnie nie mam racji.
Pszepraszam, wybacz mi.
 
Ostatnia edycja:

BoDeX

New member
GUCIO - męczysz konia, że tak się wyrażę.

Przeczytaj ze zrozumieniem pierwszy post, napisz przeprosiny i będziemy
udawać, że nic sie nie stało ! :)

N-kontakt to taka prowizorka,że się w głowie nie mieści - nigdy, przenigdy nie udało się nikomu dodzwonić .... chyba nikomu, ale wszyscy (których czytałem) piszą , że nie ma szans na rozmowę .
 
Do góry