Mistrzowska Promocja N tv

horak

New member
Witajcie,

Dzisiaj telewizja N wprowadziła nową promocję pod nazwą Mistrzowska Promocja. Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym ta promocja różni się od poprzedniej chyba pod nazwą Święta trwają nadal ?? Moim zdaniem prawie niczym. Mam wrażenie, że telewizja N przed nadchodzącymi świętami za wszelką cenę chciała wprowadzić nową promocję nie robiąc zupełnie nic w kierunku przyszłych abonentów i pod zmianą jedynie nazwy promocji kusi niby nową ofertą, która praktycznie niczym nie różni się od poprzedniej.
Dla mnie jest to kpina. Podaje link http://n.pl/oferta/promocje.html
 
Ostatnia edycja:

malin00

New member
No zmieniła się tylko nazwa promocji i też uważam to za żenadę (jak i trzymanie promocji pod nazwą Bożonarodzeniową do kwietnia!) Z racji tego, że się nie zrobili nic by zatrzymać klienta (żadnej nowej promocji) właśnie po 2,5 roku bycia z N, spieprzyłem do promocji wiosennej C+.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hardi napisał:
no to zrobiłeś interes życia :D bo ta promocja trwa już od baaaardzo dawna i podobnie jak w n'ce tylko nazwa się zmienia ;):cool:
Guzik prawda, promocja w C+ ta noworoczna też byla 50% taniej ale jeszcze do tego przez 9 mc byl canal+ gratis, hbo i filmbox przez 4mc a w obecnej promo trzeba za pakiet doplacac
 
Do góry