Słaba jakość C+ HD

Marcinleeds

New member
Witam, mam problem z programami HD Cyfry. Poprostu niczym się nie różnią od pozostałych kanałow. Kanały są napewno aktywne, bo dzwonilem do cyfry i sprawdzali. Mam dekoder Technisat Digicorder HD S2X 500, Lcd Sony 46X3000, moduł aston 2.20, zmieniłem tależ na 100cm, Konwerter twin Globo Gold Edition 0,3dB i kabel HDMI Qed. Ustawienia w dekoderze oczywiście na 1080, a jakość tych kanałów HD niczym się nie różni od TVN czy innych kanałow SD. Ma ktoś jakieś pomysły o co chodzi??? Z góry dziękuje za odpowiedzi.:)
 

acton777

New member
Bez reklam
Marcinleeds napisał:
Kanały są napewno aktywne, bo dzwonilem do cyfry i sprawdzali.
Sorry, ze pytam, ale to zdanie mnie zastanawia:
Jesteś pewien, ze to kanały HD (muszą być znaczki HD). Jakby były nieaktywne, to po prostu byś ich nie widział.

Co do jakości: nie wszystkie programy są nadawane w HD. Druga rzecz to oczekiwania: moze spodziewałeś się tornado, a zobaczyłeś zefirek ;)
 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
Mam dwa skojarzenia na twój problem.
Zwróć uwagę,jeżeli podłączony masz dekoder z telewizorem przez HDMI oraz przez eurozłącze,czy odbierasz sygnał na pewno przez HDMI,gdyż jeżeli odbierasz sygnał przez eurozłącze to rzeczywiście nie będziesz widział żadnej różnicy pomiędzy kanałami HD i SD.
Druga opcja jest taka iż posiadam taki sam dekoder Technisata,tylko do odbioru telewizji kablowej HD K2.i posiada on tak doskonałą jakość obrazu że naprawdę trudno rozróżnić niektóre kanały nadawane w HD i SD.
 
Do góry