radio w N

yarson

New member
Gdzies czytałem o tym że nradio można odbierac nie mając podłączenia z internetem po odpowiednim skonfigurowaniu nboxa.
Ale że informacje były b stare pytam tutaj czy jest to mozliwe ??
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
jest kilka stacji , które odbiarałem mimo ze router był wyłączony. NIe pamietam dokładnie jakie bo juz dawno nie uzywałem radia z N-ki ale na 90% jedna z tych stacji było radio HD
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
nradio

Mozna, ale ... najpierw musisz miec skonfigurowane polaczenie z netem oraz go posiadac. Nastepnie odpalasz radio, potem mozesz wylaczyc kabel czy co tam masz od netu i posiadac bedziesz klika stacji radiowych.
 

yarson

New member
akwidzynski napisał:
Mozna, ale ... najpierw musisz miec skonfigurowane polaczenie z netem oraz go posiadac. Nastepnie odpalasz radio, potem mozesz wylaczyc kabel czy co tam masz od netu i posiadac bedziesz klika stacji radiowych.

No właśnie o to mi chodziło, mam net w upc i nie chcę inwestowac w router żeby sobie posłuchac radyjka, a radyjko podobno w niezłej jest jakości...
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Tomek Koko napisał:
na 90% jedna z tych stacji było radio HD

Na 100% dosył jest z talerza. Słucham nradioHD dość często - jest to przekaz DD 5.1 w bardzo dobrej jakości i zazwyczaj ciekawy, urozmaicony repertuar jednak całkowicie pomieszany, ewentualnie w blokach typu muzyka klasyczna, rock, jazz itp.
 
Do góry