Cyfrowy Polsat HD

Vaniol

New member
Hej, dzisiaj kupiłem LCD'ka no i w domu rozpacz bo oglądanie cyfrowego polsatu to tragedia. Straszne smużenie, nawet w mało dynamicznych scenach. Fakt że TV jest słaby (Amoi 37'' hd ready = za 900zł :mrgreen:) to jedno ale żeby aż tak ? Po podłączeniu XboXa 360 obraz jest ostry a kolory piękne, zero smug nawet przy ostrym graniu. Podłączyłem laptopa i odpaliłem film w HD i również obraz świetny. I tak się zastanawiam czy po zmianie zwykłego CP na CPHD w którym jak wiadomo tylko kilka kanałów jest w HD ustanie smużenie na tych które są tylko przeskalowane (?) na 720p ? Teoretycznie powinno być lepiej ale jak to wygląda w praktyce ?
 

digitalus

Banned
witam.
mogles napisac dokladnie jaki to tuner.najlepsza jakosc obrazu jest w trybie RGB.moze w opcjach tunera jest ustawione na cvbs.jesli dekoder ma taka funkcje
jesli chodzi o tuner hd to na allegro mozna kupic samsunga hd DSB-H370G za 160zl. mozliwy odbior kanalow fta bez karty jesli tunera posiada loader 1.8, trzeba zapytac sprzedawce na allegro.
nie mam tego tunera. obecnie korzystam z karty TNK
 
Ostatnia edycja:

m2008

New member
jak dla mnei sporo ryzykowales kupujac 37" za 900zl :)
ale ejzeli z konsoli i pc obraz jest git to znaczy ze cos nei tak jak z stb i lub polaczeniem z tv. sprawdz to co napisal digitalus.

moglbys jeszcze naposiac jak masz polaczoony dekoder z tv.
 
Do góry