Euroactiv - dystrybutor cyfry plus?

Voltus

New member
Napisałem temat wyżej, poznałem nazwę firmy, jest to w/w EuroActiv i mam pytanie co do cholery jest? Facet próbuje mi wcisnąć niby tyko sprzęt cyfry a tak naprawdę, ja nie wiem co kupuje? Jaki jest w tym haczyk? Za co będę musiał dodatkowo zapłacić?Jeszcze coś wspominał, o stałym zamieszkaniu w polsce? A jakie ma to znaczenie? Kurde, oferta kusząca, ale coś mi tu śmierdzi, nie wiem czy się decydować, szybka pomoc. :F
 

Voltus

New member
omar napisał:
przy największej nawet dozie dobrych chęci nie mam pojęcia o czym piszesz..

pozdrowienia
Wiem, wiem, chaotycznie wszystko napisalem ;), na chlopski rozum, rozchodzi mi sie co to jest Euroactiv. Ich www euroactiv.pl. Bo chodza takie 2 studenciki w odpicowanych garniturach i namawiaja na kablowke. Tylko ze o nich strasznie cicho, w internecie informacje znalesc bardzo, ale to bardzo ciezko. Studenciki opowiadaja, jakie to ich firma ma umowy z cyfra +, n-ka itp. Ze wszystko tanio, szybko, bez oplat ale kupuj od razu albo wypad. A z tego co na razie sie dowiedzialem to oni po prostu probuja wcisnac cyfre, ale na jakich zasadach to sie odbywa to nie wiem. Wiec postanowilem zapytac.
 
Do góry