Brak glosu z recordera

sharan1

Member
Witam,od miesiaca mam lcd sony 46Z4500 i recorder n-ki i wszystko bylo ok do dzis rana.Wlaczam rano lcd i nie mam dzwieku z recordera :( Dodam ze przez wzmacniacz dzwięk jest ,jak rowniez z tv naziemnej .Nie ma tylko dzwięku w lcd z recordera.Pomocy!
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Spróbuj prosty sposób(czasem pomaga na różne ;dolegliwości;) wyciągając na minutę wtyczkę od nrecordera z gniazda 230V
 

sharan1

Member
Niestety nic nie pomogło.Jak puszczam z dysku nagranie to tez przez glosniki lcd nie ma glosu a przez wzmacniacz jest
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Ja najpierw bym sprawdził czy przewody są dobrze umocowane (dobrze je docisnął) i menu urządzeń,czy jest dobrze ustawione,a może wymień przewód,jeżeli drugi taki sam posiadasz w domu,więcej na tę chwilę nic innego nie mogę ci doradzić,bo może wchodzić w rachubę też awaria sprzętu.
 

Pizzojad

New member
Nie napisałeś jak masz podłączony TV do nBoxa. Przypuszczam że przez HDMI. Jeśli tak to sprawdź czy nie masz ustawionego DD - TAK w menu nBoxa oraz czy nie przestawiłeś przypadkiem trybu wyjścia na DVI. Szczegóły znajdziesz w instrukcji recordera.
 

sharan1

Member
Nic nie jest przestawione,powtorze jeszcze raz.Sprzet mam od miesiaca,wszystko bylo ok.Wieczorem wylaczylem recorder nki i lcd.Rano wlaczam i dzwiek mam tylko przez wzmacniacz a nie przez glosnki lcd.Wylaczalem z pradu i recorder i lcd.Podlaczylem inne hdmi ,i nic :(
 
Do góry