Kanały TVN w 16/9

Gucio50

New member
Bez reklam
Najpierw przeczytałem na satkurier.pl że kanały 801 i 802 pokazują test TVN 24 HD

Ale u mnie, mam rekorder i drugi tuner nki - dekoder oba kanały są zablokowane?
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
To nie TVN24Hd tylko TVN24 w 16/9. Na oficjalne listy kanałów platform zostanie wprowadzony w marcu więc trzeba czekać. Wersja 4/3 za jakiś czas zniknie pewnie.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
To nie TVN24Hd tylko TVN24 w 16/9 ... ...
Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(,

ale dobtre i to. W mojej wiosce jest przysłowie: Jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma.
Przez prawie 59 lat pomaga mi to w utrzymaniu zdrowia psychicznego w odpowiedniej kondycji w tematach:
kobiety, alkohol, samochody, pieniadze, polityka a ostatnio Telewizja n. :)


Pomimo Twojej odpowiedzi zadzwoniłem do BOK. Konsultantka nie chciała potwierdzić ani zaprzeczyć wiadomości z satkuriera, że niektórzy abonenci mają odblokowane.

Wg mnie najwyrażniej albo nie wiedziała albo wręcz przeciwnie ,
cyzli TOPERZ. :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Hardi

New member
czytaj newsy na satkurier.pl a daleko nie dojdziesz... jak masz n'kę to czytaj newsy na stronie n'ki
 

arsenal

Moderator
VIP
Albo oglądaj testy TVN24 Wide;)
dscf0984.jpg
 

Gucio50

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Albo oglądaj testy TVN24 Wide;)

Ciekawe jak? :confused:

Mam dekoder(biały) w sypialni i w salonie rekorder. Oba pokazują mi że kanał 802 nie należy do wykupionych pakietów i że mam dzwonić na 0 801 ... ... do BOK

Dzwoniłem, ale mnie zbyli niczym :p
 

Gucio50

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Podniesiono, podniesiono. SD też można nadawać z różnymi rozdzielczościami.


OK, OK, ale nie tah jak np w Pro sieben, ale ja jestem zadowolony, przedewszystkim dlatego ze nie mam efektów(obraz się nie mieści przy powiększeniu, grube gęby przy rozciągnięciu czy czarne pasy po bokach). To pewnie kwestia indywidualna, ale po 2 latach oglądanie nie wyrobiłem sobie zdania jak chcę to oglądać. Teraz nie muszę sie martwiń, "une same to za mnie załatwiły". Może będzie i w HD jak im Ciocia z ameryki kupi przyzwoitą kamerę. :p
 

popmart

New member
o rany w końcu tvn 24 w 16/9 i w znacznie lepszej jakości obrazu do czego to się doczekaliśmy ... mój kolo z trinitronem sony 4/3 się pochlasta ;)
 

Lukasz_L

New member
Napiszcie jak u was odbiera TVN Turbo, czy jest 16/9 ?
U mnie w czoraj w południe program był w 16/9 a wieczorem już w 4/3.

Reszta kanałów TVN jest w 16/9, no poza samym TVN :)

A jak jest u was ?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Potwierdzam, TVN24 (platforma C) jest 16/9 i w lepszej jakości.
Znacznie lepiej się ogląda.
 

robotxx

New member
tvn cnbc - tu skok jakosci jest znaczny w porownaniu do tego co bylo. wczesniej ogladac sie tego nie dalo , a teraz calkiem przyjemnie
 

OYAMA

New member
Filmy w TVN

To świetnie, że różne programy z grupy TVN przechodzą (mam nadzieję, że na stałe) na format 16/9 , ale dlaczego w TVN i TVN7 nadal niewiele filmów jest wyświetlanych w tym formacie. Najbardziej denerwujące jest jak czołówka zaczyna się w panoramie, a potem obraz zwęża się do formatu 4/3. Czy znacie może plany TVN w tym zakresie ?
 

arturro67

Member
popmart napisał:
ale pasek w tvn24 dostosowali zpowrotem do 4/3 dziownie to wygląda ....
jest burza o ten pasek narazie ze wzgledu na sieci kablowe tak dziwacznie nadaja w tm tygodniu ma powrocic prawdziwe 16/9, teraz to SAFE-MODE
 
Ostatnia edycja:
Do góry