Aster HD - dołożenie dysku twardego

Mori

New member
Witam,

W Aster pojawiły się dekodery z funkcją PVR (wbudowane dyski 250GB).

Jakie mam możliwości dołożenia dysku własnego do dekodera HD BEZ dyskowego? Wygląda na dokładnie taki sam model ...

Chcą haracz 13PLN/msc. extra tylko za PVR...
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
:) :)
Mori napisał:
Jakie mam możliwości dołożenia dysku własnego do dekodera HD BEZ dyskowego? Wygląda na dokładnie taki sam model ...

Chcą haracz 13PLN/msc. extra tylko za PVR...

Dołożenie własnego dysku jest banalnie proste. Pod dekoder podkładasz 4 prezertwatywy. Rozmieszczone w rogach urządzenie. Pod te gumki wkładasz srebrną blaszkę, a pod niż własny dysk. Całość owijasz mocno, przewiewnym bandażem elastycznym, tak aby nie zakłócić chłodzenia. I to wszystko.


Teraz możesz zabrać się za nieco bardziej ambitne zadanie. Przed tobą:
- konstrukcja perpetum mobile,
- poprawienie programu szachowego IBM Blue, o 3-4 poziomy grania.
Powodzenia. Pisz jakie masz rezultaty. :cool:



Tak swoją drogą, "Chcą haracz 13PLN/msc. extra tylko za PVR...". nigdzie nie kupisz 250tji za 130zł, moze jedna warto?:confused: Te 13zł/miesiąc to za zmienione oprogramowanie.
 
Ostatnia edycja:

Mori

New member
Gucio50 napisał:
:) :)
Tak swoją drogą, "Chcą haracz 13PLN/msc. extra tylko za PVR...". nigdzie nie kupisz 250tji za 130zł, moze jedna warto?:confused: Te 13zł/miesiąc to za zmienione oprogramowanie.

Wiesz - nie jestem przyzwyczajony że przez ponad rok czasu nie dostałem żadnej promocji, żadnej zniżki, nic kompletnie - a cały czas chcą za coś dopłaty... Poza tym akurat mam kilka luźnych dysków stąd pomysł z eksperymentem. :)

Zastanawiam się nad przejściem na jakieś UPC czy inne Multimedia. :(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Mori napisał:
... ... na jakieś UPC czy inne Multimedia ... ...
Wiem że cena jest ważna, ale "repertuar" chyba ważniejszy. Ja mam pewien chrakter, dosć specyficzny i dla mnie najlepiej skrojona jest oferta nKi ( pakiet info, HBO, MTV HD +NScreen +VOD )

Raczej na Twoim miejscu, dobierałbym ofertę pod wzgledem "dopasowania" niz ceny. Nie musisz kupować pełnego pakietu. Ja z n-ki mam około 40% oferty i odpowiednio płacę :-D
 

Mori

New member
Gucio50 napisał:
Wiem że cena jest ważna, ale "repertuar" chyba ważniejszy. Ja mam pewien chrakter, dosć specyficzny i dla mnie najlepiej skrojona jest oferta nKi ( pakiet info, HBO, MTV HD +NScreen +VOD )

Raczej na Twoim miejscu, dobierałbym ofertę pod wzgledem "dopasowania" niz ceny. Nie musisz kupować pełnego pakietu. Ja z n-ki mam około 40% oferty i odpowiednio płacę :-D

Antena u mnie odpada. Aster/MM/UPC mają to co mnie interesuje.
 

Mori

New member
popmart napisał:
a jaki masz rachunek za całość

ja płacę z hd pack bez kanałów premium (b+ HD pack PVR ) 93PLN

Standard + HD = 98PLN.

Chcą jeszcze za wymianę HD -> HD+PVR 99PLN za to że mi monter przyniesie dekoder i sam go sobie będę musiał podłączyć, bo on nie potrafi. Masakra.

Ponadto do dzisiaj nie rozumiem dlaczego płacę za kanały analogowe skoro z nich nie korzystam.
 
Do góry