Wymiana n dekodera na n recorder

debe

New member
Podpisywalem umowe z n w okresie ich swiatecznych problemow z rekorderami. Ale mila Pani sprzedajaca dekodery powiedziala ze jak podpisze dzisiaj umowe z dekoderem dostane kupon dzieki ktoremu za wymiane na recorder nic nei zaplace. Z kuponu mialem skorzystac tylko jak pojawia sie recordery. Ostatnio widzialem ze juz sa wiec dzisiaj spakowalem dekoder i jade wymienic, ale tu zaczynaja sie schody. Bo nagle okazuje sie ze nie mgoe go wymienic tylko dopiero po 3 miesiacach! Nic takiego nie ma w umowie, zadnej takiej inforamcji rowniez nie otrzymalem przy podpisywaniu umowy a teraz okazuje sie ze musze meczyc sie z dekoderem ktorego nigdy nie chcialem.:/
Powiedzcie mi czy tylko w Gliwicach robia takie sceny z wymiana tych rekorderow czy to kazde klienta tak dobrze traktuja?
 

ADAM12116

New member
kupiłem w Toruniu i też kazali mi czekać 3 miesiące, tylko nie wiem dla czego nie wyjaśnione mi tego dokładnie, później szukałem jakiś info na stronie n i w papierach ale nic na ten temat tam nie ma, a aktywacje zapłaciłem jak za rekorder a mam zwykłego nboxa przez 3 miechy- jak wróciłem do domu i przeczytałem dokałdnie kwity to się trochę wnerwiłem ze mnie przekręcili bo aktywacja jak za rekorder a mma boxa
 
Do góry