Cyfra + bogata oferta , rezygnowac czy nie??

ramzes_1981

New member
Mam pytanie do was prosze o pomoc i to bardzo! Mam cyfre + i mam tez C+ i HBO oraz Cinemax. I tu sie nasuwa pytanie czy mam rezygnować z HBO i cinemax na korzyść samego Canal +. Nieoglądam zbyt wiele tego HBO i cinemax. HBO HD też nic wielkiego. Mało tych filmów w HD. A płacic trzeba niestety. Jak myślicie warto jednak zostawić te kanały czy zostać przy samym Canal +. Wiem , że może wam sie wydaje ze pytam jak dzieciak o nowy rower ale sam niewiem wole sie was poradzić bo rodziców sie w takiej sprawie nieporadze ;) Prosze o jakieś rady i odpowiedzi czy wy też macie HBO w waszej ofercie.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Kupiłem niedawno C+ w "napakowanej promocji" i jak skończy się pierwsza
część promocji (za 3 miesiące) to raczej z HBO zrezygnuję (chyba, że będzie
jeszcze jakaś promocja), zostawię sobie raczej C+ i .... pakiet Filmbox.
Ten ostatni jakoś podoba mi się.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Jeżeli chcesz byś ze wszystkimi nowościami filmowymi na bieżąco i nie przegapić hitów kinowych,to niestety ale musisz posiadać i HBO oraz Canal +,a to dlatego ,gdyż oba te kanały emitują filmy, które nie powtarzają się u konkurenta,każdy kanał ma podpisaną umowę z inną wytwórnią filmową np. w canal + nie oglądniesz filmów wytwórni Warner czy Columbii.a w HBO nie oglądniesz filmów wytwórni Universal,Fox czy Paraumont,a więc jak widzisz oba te kanały uzupełniają się i niestety,ale jeżeli lubisz dobre kino i nie chcesz przegapić hitu kinowego to musisz mieć te dwa kanały.Ja posiadam te dwa kanały już ponad 15 lat i muszę stwierdzić że trudno powiedzieć który kanał emituje lepsze filmy,jednego miesiąca lepsze filmy ma HBO,a następnego miesiąca Canal +.to zależy od tego jaka wytwórnia wypuściła lepsze filmy danego miesiąca.Jeżeli chodzi o Cinemax to miałem ten kanał niecały rok i zrezygnowałem z niego za mało tam nowości i za dużo powtórek starszych filmów,ten kanał pod względem atrakcyjności porównałbym do pakietu Filmbox.
Decyzję ostateczną pozostawiam tobie.
 

Lookazz

New member
Mialem cinemaxy i musze powiedziec ze nic ciekawego na nich nie obejrzalem, same stare gnioty lecialy na okraglo. Zostalem przy canal+ i HBO.
 
Do góry