Pomocy! problem z dekoderem "N"

Art21

New member
Witam wszystkich!
Od kilku godzin jestem (??szczęśliwym??) posiadaczem dekodera hd telewizji n. I zonk już na dzień dobry - antena ustawiona (jakość i siła sygnału blisko 100 %), wszystko podłączone i ... nie działa. Dekoder się uruchamia, pojawia się ekran powitalny, następnie informacja o pobieraniu kanałów, po czym sam się restartuje i zaczyna od początku. I tak w kółko. Zauważyłem też, ze dokodera nie da się przełączyć w stan czuwania (ani pilotem ani z obudowy), cały czas jest włączony, aż do wyjęcia przewodu sieciowego. Miał ktoś z was podobnyproblem? Jakies sugestie? Czy zostaje tylko reklamacja dekodera? Jeszcze jedno pytanie - czy jeżeli zamówiłem n-kę przez internet, to mogę reklamować np. w dowolnym salonie Play i wymienią mi dekoder, czy muszę odsyłać na adres firmy? Czekam niecierpliwie na jakieś odpowiedzi
 

macst

New member
Witaj.
Nie dalej jak 2 tygodnie temu wymieniłem uszkodzony dekoder-recorder. Miałem go 2 lata i nagle przed Wigilią zaczął się restartować.... udało mi się go oszukać i po starcie wyciągnąłem jedną z anten i na jednej działał jako-tako. nie było EPG, ale i za to się ciągle nie restartował. Przed Świętami nie miałem jak wymienić, bo oczywiście nigdzie nie było. Udało mi się to w w styczniu w Media Markt... Może trafił Ci się mój poprzedni? :) To ostatnie to oczywiście żart.. Niemniej na 90 % masz uszkodzony tuner...

PS. Oczywiście jakikolwiek kontakt z BOK'iem kończył się stwierdzeniem, że instalacja antenowa jest wadliwa u mnie..., a nie recorder. Na szczęście wyszło na moje...

Pozdrawiam
Maciej
 
Ostatnia edycja:

p.stasiak

New member
reklamuj i nie miej wyrzutów sumienia :) Ps. zawsze dobrze zadzwonić do BOK nki i opisać problem, powiedzą ci też gdzie reklamować
 
Do góry