Ja się pozbyć tanio cyfrowego polsatu

Zulu7

New member
Po wielu latach mam już serdecznie dosyć dziadowskiego polsatu. Mnóstwo problemów i drobnych acz dokuczliwych awarii nie zniechęcało mnie do tej platformy. Jednak od stycznia 2008 po wprowadzeniu do oferty HBO nie mogłem doprosić sie aktywacji, dopiero wykupienie nowej umowy (wraz z tunerem) w maju załatwiło sprawę od ręki. Napisałem pismo z wypowiedzeniem starej umowy informując jednocześnie o tym co leżało u podstaw wypowiedzenia starej umowy oraz wyrazilem nadzieję, że zawierając nową umowę z full abonamentem dałem wyraz dobrej woli pozostania w ich platformie. Oczywiście olali mnie z kretesem i po trzech z kawałkiem miesiącach poinformowali mnie,że przyjmują moje wypowiedzenie ( oczywiście z ytrzymiesięcznym okresem). Taki akt dobreej woli z ich strony bardzo mnie ucieszył i doprowadził do nieodwołalnej chęci zerwania z nimi współpracy. Mam podpisaną umowę na dwa lata za 99 zł. Chcę ją stanowczo zerwać, tylko panienka z okienka powiedziała mi, że nie mogę wcześniej niż po 2 latach. Gdy się uparłem i stwierdziłem, że opowiada brednie, usłyszałem, że moge wcześniej ale musze zapłacić ok. 400 zł kary ( wydaję mi się, że może babsko mieć rację). Czy istnieje jakaś możliwość tańszego pozbycia sie tego dziadostwa ? Jeżeli nie to szkoda, zapłacę, bo mam ich serdecznie dość. Żeby tak olewać stałego sumiennie płacącego klienta. Do jakiej platformy sie przenieść? Proszę serdecznie o poradę.
 
Do góry