Cyfrowa kablówka

pajkel

New member
Witam wszystkich serdecznie...

Mieszkam w mieście którego nazwa brzmi Będzin woj. śląskie. Na dniach kupuję Panasonica 42PY80 i w związku z tym szukam dobrego sygnału , bo na razie to mam analogowy. W moim mieście jest firma (a z której notabene mam internet w domu), która proponuje telewizje cyfrowa HD (cos na zasadzie kablówki chyba :D) .
zameknet pl
Nie mam wogóle pojęcia o tych telewizjach wszelakich :) , ale wydawało mi sie zawsze że telewizja hd to cos jak N-ka nadaje czy Polsat cyfrowy itd. Mam wielka prośbę koledzy, zajrzyjcie do linka u góry i zobaczcie czy warto sie w to pakowac? czy bedzie to dobry sygnał? czy może lepiej wybrac N-ke albo cyfre?
pozdrawiam
 

janusz

New member
Bez reklam
Przez lata miałem uprzedzenia do kablówki, korzystałem z różnych platform. Jednak, gdy kablówki ryszyły z sygnałem cyfrowym szybko nadrabiają zaległości. Aktualnie kablówka bardziej mi odpowida, bo mniej mam problemów z sygnałem, lepsza oferta programowa i możliwość odbioru analogowego w pozostałych odbiornikach. Wiele jednak zależy od ceny, kablówka nie jest tania, ale w pakietach z internetem czy telefonem często wygląda to lepiej.
 
Do góry