Tuner cyfrowy Vectra

olo72

New member
Czesc mam pytanko .
Mam podłaczony tuner Technisatu z vectry do Plazmy Panasonic 42PV80P przez zwykłe euro jakosc jest taka sobie , czasami obraz mi sie scina wyskakuja kwadraty brak płynnosci
Od czego to zalezy od sygnału jego siły , tunera czy kabli a moze inaczej podłączyc moze component ?
Zgóry dzieki za info olo
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy sygnale cyfrowym , każdy z tych elementów ma znaczenie.
A jak i czym podłączyłeś tuner do telewizora?
 

poziomek1978

New member
olo72 napisał:
Kablem euro dostarczonym przez vectre euro w tvi euro e tunerze
Kup HDMI kabelek jak twoj dekoder m atakie wyjscie. Ostatnio u ojca na Vectrze w Radomiu porownywalem jakosc po kablu SCART i HDMI. HDMI golym okiem widac roznice, obaj z ojcem ocenilismy ze na HDMI jest na oko lepiej. Ojciec teraz ma dekoder jakis HD.
 

adam13

New member
Witam, kiedyś używałem dekodera cyfrowego Technisat DIGIT MF4-K udostępniany przez vectre i mogę śmiało powiedzieć,ze jeżeli chodzi o obraz to jest niezły dekoderem wiec prawdopodobnie wina tkwi w kablu euro lub w jakosci sygnału.Miałem podobny problem i rozwiazalem go wzywając fachmana z Vecry który sprawdzil sygnal i nastepnie wymienil uszkodzoną złączke co pomoglo_Obecnie używam dekodera PHILIPS hd z C+ + Plazma Samsung i jezeli chodzi o obraz cyfrowy to Technisat byl zdecydowanie lepszy
 
Do góry