Problem z promocją N-ki

SEBA65310

Member
Witam!!
Otóż chciałbym sobie założyć N-kę , ale mam wiele wątpliwości .
Jest jakaś nowa promocja świąteczna :Najważniejsze korzyści ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI telewizji nowej generacji n:

Aktywacja dekodera HD za 0 złotych

Przez pierwsze trzy miesiące od momentu aktywacji wszystkie płatne pakiety kosztować będą 0 złotych, przez kolejne trzy miesiące 38 złotych.

Dwie kolekcje VOD: filmowa i serialowa przez trzy miesiące od momentu aktywacji w cenie 0 złotych.

Dodatkowo klienci uzyskają dostęp do opcji dodatkowych HBO, Cinemax i Filmbox do czterech miesięcy w prezencie.

A ja chciałbym Nbox recordera + pakiet filmowy i sport , motoryzacja +pakiet informacje ,
Antenę chciałbym Premium .

A w promocij mam przez 3 miesiące wszystko za darmo , a pózniej za wszystkie muszę płacić /??(ja chcę tylko te 2 pakiety + ten za darmo pakiet informacje)
I robiłem taki test krótki i chciałem zamówić sobie n-kę online , ale przy zamówieniu był tylko zwykły n-box , a ja chciałem recordera

Ja posiadam w domu talerz satelitarny chbya 80 i , 1x od Wizij , i od Cyfry , czy mogę ich użyć zamiast tego który n-ka oferuje ??
Co z konwerterem >??]
 

Bartos81

Member
Bez reklam
promocja jest jasna i zrozumiała jesli chcesz z niej skorzystać musisz się zgodzić na jej warunki a po 6 miesiacach wybierzesz sobie te 2 pakiety i info i rozrywka

czyli przez pierwsze 3 miesiące nie płacisz za wszystkie pakiety ani grosza przez grudie 3 miesiące czyli od 4 do 6 tego placisz za wszystkie pakiety 38zł a po 6 miesiącach rezygnujesz z pakietów które cię nie interesyją i wyierasz tylko te interesujące 2,3, lub więcej pakietów

jeśli chcesz od razu dwa pakiety to podejdz do punktu i spytaj o ofertę bez promocji


co do anteny to bęedzie OK

chcesz recordeR? pamiętaj że będziesz musial placić przez 3 miesiące za VOD nawet jesli nie skorzystasz z tego.

A co do recorderów to ponoć się skończyły i chilowo dostajesz zwykły i kupon uprawniający do wymiany na recorder w późniejszym terminie
 

akslow

New member
promocja jest jasna i zrozumiała jesli chcesz z niej skorzystać musisz się zgodzić na jej warunki a po 6 miesiacach wybierzesz sobie te 2 pakiety i info i rozrywka

czyli przez pierwsze 3 miesiące nie płacisz za wszystkie pakiety ani grosza przez grudie 3 miesiące czyli od 4 do 6 tego placisz za wszystkie pakiety 38zł a po 6 miesiącach rezygnujesz z pakietów które cię nie interesyją i wyierasz tylko te interesujące 2,3, lub więcej pakietów

no wlasnie wedlug regulaminu nowej promocji nalezy wybrac 3 pakiety sposrod :hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka. Nie mu tu mowy o pakiecie info i rozrywka. Wiec minimalny abonament po 6 miesiacach bedzie wynosil 48zl a nie 38zl. I zostajemy po tym okresie z minimum 3 pakietami + info i rozrywka

powolanie na oferte

Po tym okresie wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać. (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka).

Musze czekac na nowa promocje bo mnie wystarcza w zupelnosci dwa pakiety + info i rozrywka.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
no wlasnie wedlug regulaminu nowej promocji nalezy wybrac 3 pakiety sposrod :hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka. Nie mu tu mowy o pakiecie info i rozrywka. Wiec minimalny abonament po 6 miesiacach bedzie wynosil 48zl a nie 38zl. I zostajemy po tym okresie z minimum 3 pakietami + info i rozrywka

i o to chodzi wybierając 3 pakiety z pośród tych podstawowych pakiet info i rozrywka dostajesz gratis

jesli wybierzesz tylko 2 pakiety za info i rozrywka musisz dopłacić chyba 9zł


Musze czekac na nowa promocje bo mnie wystarcza w zupelnosci dwa pakiety + info i rozrywka.

nie musisz bo regulami nazwsze jest taki sam:
3 pakiety podstawowe i gratis info i rozrywka
2 pakiety podstawowe i pakiet info i rozrywka za 9zł miesięcznie


Poczytaj regulamin Nki ten ogólny a nie ten z promocji i będziesz wszystko wiedział, jest tam jasno i wyraźnie napisane
 

akslow

New member
ale regulamin ogolny dotyczy jak nie biore w promocji. Tak obowiazuje mnie ten promocyjny. A w nim pisze jak byk



"Minimum trzy Pakiety + "informacja i rozrywka"​

od 48 zł miesiecznie"​


to znaczy ze kwota minimalna ktora trzeba placic po 6 miesiacach to 48zl a wiec to podpowiednio 3 pakiety + gratisowy w tym wypadku informacja i rozrywka" Nie da rady wziac 2 pakietow + informacje i rozrywka. Chyba ze kupie poza promocja. Ale wtedy zaplace za dekoder 99zl ... To juz lepiej wziac te 3 pakiety z gratisowym info i rozrywka bo taniej wyjdzie poniewaz nie placi sie za aktywacje​

 
Ostatnia edycja:

akslow

New member
szczerze nie wiem skad bierzesz informacje :).

2 pakiety + info i rozrywka to koszt 38zl wiec 10 zl taniej niz 3 pakiety + info i rozrywka. A po co mi placic te 10 zl jak i tak reszty nie ogladam. Chyba nie po to zeby miec.

przeczytaj napierw wszystko dokladnie a pozniej doradzaj. Bo tak to tylko w blad wprowadzasz
 

Bartos81

Member
Bez reklam
przecież wprost napisałem CHYBA bo nie byłem pewien a specjalnie dla ciebie nie chciało mi sie czytac regulaminu Nki

swoja droga to chyba sam nie umiesz czytać ze zrozumieniem, skoro nie rozumiesz prostych zasad promocji N to kup sobie pakiet poza promocja i żałuj że nie masz 3m gratis, lub weź w promocji i żałuj że musisz dołozyć dychę wiecej.

Chyba ze kupie poza promocja. Ale wtedy zaplace za dekoder 99zl ...

ku twojemu zdziwieniu:

Kod:
(nbox HDTV) – promocyjna opłata aktywacyjna wynosi 0zł zamiast 99zł
Promocyjna opłata aktywacyjna dekodera HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) wynosi 99 zł zamiast 449zł

chciałeś recorder więc i tak zapłacisz za jego aktywację
 

akslow

New member
Tylko nie potrzebne posty generujemy... nie chcialem recodera. Wystarczy mi zwykly. A akcje nki maja na celu jak przypuszczam sprawic by wiekszosc podpisywala umowe na 3 pakiety a nie na 2 a pozniej beda liczyc ze ktos im nie wypowie umowy przed koncem.

swoja droga to chyba sam nie umiesz czytać ze zrozumieniem, skoro nie rozumiesz prostych zasad promocji N to kup sobie pakiet poza promocja i żałuj że nie masz 3m gratis, lub weź w promocji i żałuj że musisz dołozyć dychę wiecej.

jest trzecie wyjscie poczekam na lepsza oferte
 

Bartos81

Member
Bez reklam
dodam jeszcze jedno (i się zamknę) że skorzystałem z wcześniejszej promocji 38zł pezez 6 m i tez warunkiem jest wzięcie min 3 pakietów po promocji więc nie licz że niedługo zmienią oderte na 2 kanały po promocji bo im sie nie opłaca skoro maja klientów korzystających z promocji po której wybieraja 3 pakiety.


istnieje też inna mozliwość ale nie zagłębiałem się w regulamin, że wybierzesz te 3 pakiety i powiedzmy po miesiący zrezygnujesz z jednego ponosząc opłate karę za przejście na niższy abonament te parenaście zł (jest w regulaminie)
 

zoltan

New member
akslow napisał:
jest trzecie wyjscie poczekam na lepsza oferte

Myslisz, ze doczekasz sie lepszej oferty? Raczej bym na to nie liczyl. JESLI po nowym roku Polsat pojawi sie w n-ce, to mysle, ze lepszej promocji niz jest teraz szybko sie nie doczekasz. No moze za rok, na kolejne swieta. Teraz dostajesz wszystkie pakiety 3 miesiace gratis, a wiec zaoszczedzasz 114zl., a szkoda ci 60zl. na dodatkowy pakiet. Zycze powodzenia w oczekiwaniu na "oferte specjalnie dla ciebie".
 

SEBA65310

Member
Polsat w n-ce :hmm:
Coś niemożliwego .
A wiadomo już kiedy będzie Polsat w n ??
I czy n-ka wprowadza po nowym roku jakieś nowe kanały w HD ??
 

akslow

New member
Myslisz, ze doczekasz sie lepszej oferty? Raczej bym na to nie liczyl. JESLI po nowym roku Polsat pojawi sie w n-ce, to mysle, ze lepszej promocji niz jest teraz szybko sie nie doczekasz. No moze za rok, na kolejne swieta. Teraz dostajesz wszystkie pakiety 3 miesiace gratis, a wiec zaoszczedzasz 114zl., a szkoda ci 60zl. na dodatkowy pakiet. Zycze
powodzenia w oczekiwaniu na "oferte specjalnie dla ciebie".

Jeszcze dwa miesiace moge poczekac jesli nie bedzie tego co chce to zdecyduje sie na to co jest ;)
Co do Polsatu w n-ce to ciezko w to uwierzyc no ale moze :)
 

ppppp1

New member
Najlepiej przeliczcie sobie ile wyniesie sredniomiesięczny koszt za 3pak. +info w promocji oraz 2 pakiety +info z dopł. z oferty i wg. mnie to przy zamowieniu przez internet za te 3 pakiety z promocji zaplacicie ok 4-5 zeta miesiecznie mniej, pomijajac te gratisowe kanaly przez pare miesiecy.
 

margielm

New member
cześć!
Kolego akslow, coś masz cały czas błędne obliczenia, a rachunek jest prosty.

Bez promocji umowa na 12 miesięcy:
dekoder 99zł + 12miesięcy*(16*2pakiety+6) zł =555 zł
miesięcznie : 555/12 = 46,25 zł

Ze świateczną promocją to samo:
dekoder 0zł + 3*0zł+3*38zł+6*48 zł = 402 zł.
miesięcznie : 33,5

jak widać licząc wszystkie koszty oszczędzasz 153 zł mając przy tym wszystkie pakiety zamiast dwóch.Różnica oczywiście powiększy się o 301 zł przy wzięciu recordera (oczywiście na korzyść promocji).

nawet jeśli z obliczeń osunęli byśmy opłatę za dekoder nadal promocja jest korzystniejsza cenowo, nie biorąc pod uwagę tego że masz dostęp do większej ilości kanałów.

Czy może coś w moich obliczeniach jest nie tak?
 
Do góry