Aster HDTV

Jawosz

Member
rzeczywiście łącze jest mniej stabilne :/
Poza tym zadzwoniła do mnie ostatnio Pani z UPC - mamy dla pana wspaniałą ofertę bla bla bla ale wysokość abonamentu taka sama :)
Powiedziałem Pani, że jeżeli nie zmienią swojej polityki to zmieniam operatora - teraz wystarczy poczekać na wygaśniecie umowy - przystąpić do rozwiązania i zobaczymy co wtedy zaoferują ;)
 
Ostatnia edycja:

jaskol

New member
Dekoder z pvr zaczął pokazywać w miejscu opisów programów "brak" lub opisy są błędne i aktualizują się po jakimś czasie.
Przewijanie w tył praktycznie przestało działać -i w momencie wciśnięcia play obraz"wisi"

Potwierdzam, u mnie tez występują ostatnio takie problemy.

Zadałem pytanie mailem odnosnie TVP HD - i czekam na odpowiedz
Czy są szanse na TVP HD przed wakacjami ?
 

w@riat

New member
Cytat:
Napisał Smołek Zobacz post
Dekoder z pvr zaczął pokazywać w miejscu opisów programów "brak" lub opisy są błędne i aktualizują się po jakimś czasie.
Przewijanie w tył praktycznie przestało działać -i w momencie wciśnięcia play obraz"wisi"
Potwierdzam, u mnie tez występują ostatnio takie problemy.


czy wiadomo jak poradzic sobie z zawieszającym sie obrazem przy przewijaniu nagrania??

Czy jest możliwość , przesyłu nagranej pozycji na dysk np w lapku??
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
No to od wczoraj mamy TVP1 HD i TVP2 HD, nie trzeba już czekać na TVP HD na EURO...
Dodali też Canal+ HD i Canal+ Gol HD, ale o zgrozo nie za friko dla posiadaczy wykupionego pakietu C+, trzeba dokupić (tworzą jakiś nowy absurdalny pakiet C+ HD).

Już dawno bym, się przerzucił na "ofertę programową UPC dla abonentów Aster", czyli ostatecznie pożegnał z Aster (da się mimo długiej umowy promocyjnej), ale chcę wszystko za zrobić jednym razem, bo znowu przez pół roku będą chrzanili faktury. Tyle że na razie nie mogą u mnie w bloku zrobić multiroomu po najpierw muszą podciągnąć infrastrukturę UPC...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli jeszcze są wśród Was osoby, które nie przepisały się do UPC to lada chwila otrzymacie informację o wyłączeniu sygnału lub konieczności przejścia do Netii. Będzie ciekawa oferta z ich strony.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nowa wypasiona oferta na kablach Astera czyli obecnie Netii. Za NET 300 MB/s + TV z HBO cena przez 6 m-cy 39,90 i przez 18 - 64,90. Podłączenie 10 zł. Przypominam, że KAŻDY kto miał w dn 05.09.11 Astera a obecnie UPC ma prawo zerwać umowę bez konsekwencji finansowych i przejść do Netii.
 
Do góry