porównanie platform cyfrowych

Która platforma cyfrowa jest "najlepsza"


  • Total voters
    0

maciekalisz

New member
acton777 napisał:
A ja proponuję, byś więcej nie pisał takich głupot!
Jak, np w P-niu, gdzie nie ma zadnej z wymienionych kablówek, mam sprawdzić i miarodajnie ocenić "co lepsze" :hmm:

A i jeszcze jedno - oczywiście chodziło mi o przekaz cyfrowy kablówek DVB-C z kanałami HD :) Nie myslalem o anlogu !!!
 

acton777

New member
Bez reklam
No to zabłysnąłeś w pełni: na forum o nazwie HDTV, w dziale platformy HD, piszesz, ze nie chodziło Ci o analog... :twisted:

PS. w P-niu niestety jest monopol sieci kablowych (chyba się po cichy dogadały między sobą) i zadna nie ma w ofercie HD :(
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
w opisie-maciekkalisz-masz przedstawione że posiadasz telewizor LE26R32B i dopisek: 26 cali... a widziałeś kiedyś jakiegoś LE26R32 w innej wielkości? buehehe! a ten MANHATAN to może jednak MANHATTAN..?
 

RheeTCT

New member
I z czego żeś się tak obśmiał?Nie każdy kto czyta musi kojarzyc co w nazwie modelu oznaczają te cyferki.A coś Ty taki precyzyjny,u kogoś widzisz brak jednej literki,a w telewizorach którymi handlujesz nie zauważasz literek?
Pomysł dodania do porównań sieci kablowych uważam za bardzo sensowny.Ostatecznie jesli ktoś ma do wyboru i to i to - kablówki nie są chyba w niczym gorsze,a może lepsze?
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
prosper5250 napisał:
w opisie-maciekkalisz-masz przedstawione że posiadasz telewizor LE26R32B i dopisek: 26 cali... a widziałeś kiedyś jakiegoś LE26R32 w innej wielkości? buehehe! a ten MANHATAN to może jednak MANHATTAN..?
Stary, Ty to lepiej może już nic tu nie pisz. Lepki z Ciebie koleżka że lubisz się tak do każdego przywalać. Niezłe musisz miec kompleksy że tak się czepiasz takich pierdół. Po co to robisz żeby lepiej się poczuć?
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Pomyłka to nie to samo co bycie wrednym i przywalającym się do innych bucem. Na dodatek ja potrafiłem się do niej przyznać ale Ty narcyzku to już do swojej bucowatości się raczej nie przyznasz. Otrzezwiej chłopaczyno bo już ci pisałem że cię życie obudzi.
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
raz na sto lat mogę się przyczepić... ale nigdy nie wprowadzam w błąd i nie robię z siebie mądrali jak ty... w opisie nawet masz wpisane "pan życia i śmierci"... to dopiero ego!
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Tak, rzeczywiście jestem niezły w grę Battlefield a jak to wpisywałem to byłem akurat po sesyjce i dla zabawy się tak nazwałem. W przeciwieństwie do ciebie ja nie wypisuję zachwytów na własny temat na forum bo ono nie do tego służy.
 

prosper5250

New member
ja poprostu potrafię żartować również na swój temat, nie wprowadzam nadętej atmosfery jak Ty... i ani razu nie użyłem inwektywy pod Twoim adresem jak ty to robisz bez przerwy...
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
A jaki to ma związek z platformami cyfrowymi? Z satelity albo i po kablu?

Gdzie jest kubeczek i jego wielowątkowy post... "nic nie rozumiem z tego" czy jakoś takoś... Przydałby się tutaj...

:p
 

prosper5250

New member
wg. mnie ranking kablówek primo powinien mieć swój własny wątek, secundo nie bardzo widzę sens z powodu lokalności tych sieci...
 

RheeTCT

New member
Platforma cyfrowa to platforma wszystko jedno czy po kablu czy po satelicie.Cyfrowe są przecież chyba tylko te kablówki,które mają zasięg ogólnopolski,co prawda lokalnie ograniczony -to prawda,ale jednak dośc duża liczba osób ma do nich dostęp(przynajmniej w miastach).
Myślę,że cenne byłyby spostrzeżenia tych użytkowników,którzy odbierają jednocześnie sat i kabel.
 
Ostatnia edycja:

mixer1975

New member
Whiplash napisał:
na 60 :)
Mialem cyfre teraz mam N i moje odczucia sa takie... SD jest fajniejsze w cyfrze na N jest ok ale obraz jest troszke Mdly HD to bajka :) wlasnie ogladalem GP szwecji na zuzlu w Full HD :)

To na Nce tez mozna ogladac GP na zuzlu? W jaki sposob?
 

AgniechaT

New member
Nie mogę znaleźć wątku na temat VOD w cyfrze+, dlatego mam prośbę czy ktoś może mi powiedzieć na jakich zasadach do działa? czy jest tak samo jak w n-ce czy inaczej (jak?). niestety na żadnej stronie dot C+ też nie mogę znaleźć info:( a bardzo mnie to ciekawi:)
 

DanielS

New member
W tym momencie jedyne VOD w Cyfrze to HBO Digital.

Link tutaj : http://www.hbo.pl/Digital/

Po wymianie kart na nowe ( prawdopodobnie w październiku ) swoje VOD wprowadza również Canal+. Podobno ma być lepsze od HBO Digital ( filmy w HD itp ) ale jak na tą chwilę to tylko zapowiedzi. Oficjalnie C+ jeszcze nic nie potwierdziła, jedynie krótkie wzmianki , że wymiana kart ma właśnie temu służyć by wprowadzić własne VOD.
 

01mlody

New member
RheeTCT napisał:
Cyfrowe są przecież chyba tylko te kablówki,które mają zasięg ogólnopolski,co prawda lokalnie ograniczony -to prawda,ale jednak dośc duża liczba osób ma do nich dostęp(przynajmniej w miastach).
Myślę,że cenne byłyby spostrzeżenia tych użytkowników,którzy odbierają jednocześnie sat i kabel.

Tylko że nawet ogólnopolskie kablówki np UPC nie mają cyfrowej TV nawet w dużych miastach.
Jestem z Kielc i UPC powiedzieli mi że być może będzie w przyszłym roku na moim osiedlu, ceny z tego co mi przedstawiono też nie są małe.
Dlatego zastanawiam się jednak na CP
 

jkfish

New member
ernane napisał:
a ja oddalem glos na CP i z tego co widze po wynikach jako jeden z nielicznych bo kroluje ku mojemu zdziwieniu c+ i nka ;)

A co w tym dziwnego?
To forum dotyczące HD a N-ka i C+ biją Cyfrowy Polsat w HD na głowę.
 
Do góry