porównanie platform cyfrowych

Która platforma cyfrowa jest "najlepsza"


  • Total voters
    0

DanielS

New member
Zresztą to samo jest na Pro7 HD i Sat.1 HD. Na C+ czasami też zdarzą się takie kwiatki ( C+SPORT HD ) gdy na kanale SD jest transmisja z ligii hiszpańskiej lub włoskiej albo NBA. Jak materiał źródłowy jest w 4:3 to wtedy na wersji HD są te pasy po bokach.
 

mpsk2

New member
Mam pytania:
Czy w n'ce, c+ i cp można odbierac wszystkie kanały niekodowane??
Czy np zeby odbierac w n vive trzeba kupic specjalny pakiet??
Czy jeśli któraś platforma (tak to sie pisze??) nie pozwala mi odbierac takiego kanału to wystarczy, że kupie lepszy sprzęt??
Czy wszystkie te kanały, które oni tak reklamują naprawde mają taką wartośc??
 

mdag

New member
DanielS napisał:
Ja bym mógł nagrać np. jak działa Topfield z Astonem na Cyfrze ale mam problem z kamerą :) Jak tylko się go pozbędę to zrobię coś takiego.

super, chętnie bym zobaczył jak działa Cyfra+ na Topfield, a także na Humax i Fergusonie.
Ja mam standartowy Philips HD, ale niestety kamera mi padla :(
 

ricco1

New member
a wogole to warto kupowac ten dekoder fergusona 8800 czy 8900? Cz moze starcza te starsze modele np. FX 6600? kupilem plazme z HD (bez full HD) i sie zastanawiam czy jest sens juz obecnie kupowac ten drozszy dekoder skoro praktycznie nie ma wielu kanalow w HD. A u kumpla widzialem jak odbiera przez ten dekoder telewizor (LCD) i w porownaniu do kablowki to bajka...Jak myslicie? Doradzcie cos...thx
 

Lech

New member
Bez reklam
mpsk2 napisał:
Mam pytania:
Czy w n'ce, c+ i cp można odbierac wszystkie kanały niekodowane??
Czy np zeby odbierac w n vive trzeba kupic specjalny pakiet??
Czy jeśli któraś platforma (tak to sie pisze??) nie pozwala mi odbierac takiego kanału to wystarczy, że kupie lepszy sprzęt??
Czy wszystkie te kanały, które oni tak reklamują naprawde mają taką wartośc??

Cześć. Jeżeli chcesz dowolnie mieszać w kanałach - to możesz to uczynić wyłącznie na odbiorniku "wolnym" od wpływu platformy.
 

fiaam

New member
Wybrałem telewizję "N" i nie żałuję, w tej chwili ma największą ofertę kanałów HD (TVN HD, MGM, DISCOVERY HD ,N SPORT HD, FILMBOX HD). Pozatym kanały HD nie są dodatkowo płatne jak w C+. Oferta programowa jest zadowalająca, chociaż faktycznie pakiet sportowy jest słabiutki. Dodatkowo "N' co jakis czas robi promocję dla stałych klientów. Ja przez 2 miesiące po zakupie nie płaciłem nic, teraz do końca czerwca będę płacił 48 zł za pełen pakiet (bez opcji dodatkowych) i do tego dostałem 3 miesiące HBO gratis...
 

Storm

New member
Uważajcie na n-kę

Miałem kiedyc Cyfrę plus i Wizję TV i nie miałem żadych problemów. Od roku mam n-kę i niestety albo nie działa HDMI i brak reakcji ze strony nki tylko zwalanie na innych ale teraz to już wyczerpali moją cierpliwość. Nie mogę do nich się dodzwonić od 3 dni zero kontaktu loguję się w tym przygłupim menu a potem czelkam i czekam TP mnie kasuje i nic głucho. To jest jakieś niedorobione
 

StyleOne

New member
A inne kanały HD ?

Witam,
Czy na poszczegolnych platformach mozna ogladac inne programy w wersji HD, pochodzace z satelitow HotBird i Astra ?
Jakie to sa kanaly i czy mozecie je wymienic z podzialem na platformy. Czy sa jakies inne ograniczenia, albo oplaty ?

Interesuja mnie programy obcojezyczne. Slyszalem, ze na PC mozna odbierac Pro 7 HD, czy to prawda ?
Czy sa programy po angielsku , albo czy programy z pakietow na platformach cyfrowych maja wersje wielojezyczne ?
 

prosper5250

New member
lista kanałów w HD na n:
TVN
MGM
DISCOVERY
EUROSPORT
NSPORT
HBO
FILMBOX
LUXE TV

nie rozumiem problemów z n... jeżeli masz problem z dekoderem, to zanosisz go do najbliższego dystrybutora, który po potwierdzeniu usterki (5 minut) dokona wymiany wadliwego egzemplarza na nowy! po co w ogóle dzwonić na infolinię? infolinia służy do wyjaśniania kwestii finansowych-czyli np. kiedy przysłali ci rachunek opiewający na kwotę niezgodną z umową, lub jeśli wyłączyli ci sygnał bo nie płaciłeś... wszystkie sprawy techniczne załatwisz u dystrybutora (Avans dla przykładu jest autoryzowanym dystrybutorem n (większość punktów) i w sklepach tej sieci bez problemu dokonasz wymiany dekodera lub uzyskasz w miarę możliwości informację jak naprawić awarię anteny czy innego osprzętu związanego z dekoderem...), swego czasu byłem dystrybutorem Cyfry+ i tam obowiązują identyczne zasady! WIĘC W CZYM DO CHOLERY PROBLEM?
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
na 60 :)
Mialem cyfre teraz mam N i moje odczucia sa takie... SD jest fajniejsze w cyfrze na N jest ok ale obraz jest troszke Mdly HD to bajka :) wlasnie ogladalem GP szwecji na zuzlu w Full HD :)
 

prosper5250

New member
wyniki sondy nikogo chyba nie zdziwiły... cały urok enki to ilość kanałów hd za niewielkie pieniądze oraz vod i atrakcyjne promocje... proste!
 

jedrek_125

New member
prosper5250 napisał:
lista kanałów w HD na n:
TVN
MGM
DISCOVERY
EUROSPORT
NSPORT
HBO
FILMBOX
LUXE TV

--------------------------------------------------------------------------
LUXE TV - z jakiego satelity to idzie ?? z Hot B ?
Nie znam tego kanału :) , mam N -ke
 

maciekalisz

New member
Dlaczego w rankingu nie ma TV kablowych ? Moze dodamy - zobaczymy jak wtedy wyjdzie ankieta - bedzie porównanie jak sie to ma do platform satelitarnych.

proponuje dodać
Multimedia Polska
Aster
Vectra
UPS
ew. inne wg uznania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

acton777

New member
Bez reklam
A ja proponuję, byś więcej nie pisał takich głupot!
Jak, np w P-niu, gdzie nie ma zadnej z wymienionych kablówek, mam sprawdzić i miarodajnie ocenić "co lepsze" :hmm:
 

maciekalisz

New member
Eh - i jak tu wyrażać swoja opinie....to że w Poznaniu nie ma w/w kablówek nie oznacza że ich tam wogóle nie ma - pisałem "ew. inne wg uznania"

Nie cytujemy poprzednika
 

arsenal

Moderator
VIP
prosper5250 napisał:
kanał 456 na n a skoro jest na n to znaczy że z hot birda...
LuxeHD nie ma już na HotBirdzie. Jest tylko wersja SD. Na Astrze jest ArteHD, AnixeHD i AstraHD z wieczornymi koncertami muzyki klasycznej.
 
Do góry