Netia czy NC+? Jakość obrazu

brodacz

Active member
Bez reklam
Zawsze najlepszą opcją jest własny dekoder satelitarny,coś ze stajni Dreambox lub Vu+. No ale tutaj ,to potrzeba trochę wiedzy by to ruszyć.

Właśnie. Skoro ci jej brak to nie wypowiadaj się w tym temacie. Nagle po moim wpisie zmieniłeś front i już widzisz różnice? O tym jakim jesteś laikiem świadczy choćby to, że nie rozumiesz, iż operatorzy kablowi owszem, biorą zazwyczaj sygnał z satelity, ale żeby zmieścił się im w kablu to muszą go skompresować. Oczywiście nie jest to spowodowane technologią a jedynie maksymalizacją zysku. Jakość bowiem mogłaby być taka sama, jednak trzeba na to więcej środków.
 
Ty chyba nie masz pojęcia o czym ja piszę.
Jak dorośniesz i zaczniesz używać niebrandowego ***************u to może wtedy zrozumiesz. Jak jesteś taki hej do przodu,to uruchom mi na jednym dekoderze kablówkę UPC,NC+ i Polsat. Wtedy możesz dyskutować że mną o różnicach w przekazie. Ja nie umiesz,to zapraszam do siebie, pokaże ci co jest pięć.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czyli dalej brniesz twierdząc, że wszyscy mają tę samą jakość? To już nawet komentarza nie potrzebuje....
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ktoś zapytał nie o to czy się da uruchomić na jednym dekoderze, lecz co da lepszą jakość. Nawet najlepszy dekoder z Linuxem nie poprawi jakości Netii. Za to wyciągnie co trzeba z sygnału satelitarnego. Po drugie nie mam potrzeby zastępować firmowego dekodera innym, bo nagrywanie 4-ch programów i możliwość oglądania większości programów do tygodnia wstecz w zupełności mi wystarczy.
 
No widzisz, daleko ci do jakichkolwiek porównań.
Na brandowym sprzęcie raczej zapomnij o takich rzeczach. Linuksowe tunery stwarzają takie możliwości, radzę na drugi raz pisać coś o czym się wie dokładnie a nie coś tam się przeczytało lub usłyszało. Oczywiście nie porównywałem wszystkich dostępnych platform bo nie mam do nich fizycznego dostępu.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Więc wyjaśniam ci, że mam to na zwykłym DARMOWYM dekoderze UPC i nie jestem frajerem, który dodatkowo płaci za coś co można mieć gratis.
 
Nie wiem kto jest większym płacąc abo. mając dekoder za free. Ale jak to mówią,za niewiedzę się płaci. Kolego skończmy tą dyskusję ,bo widzę że jesteśmy na dwóch odległych biegunach i ty nie masz pojęcia o czym ja piszę.
 
Do góry