Polsat czy Netia

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam kolegów.Potrzebna mi pomoc w wybraniu operatora.Mam nc+ ale potrzebne mi są polsat sport i polsat sport extra.Internet mam z netii,cena za te kanały z polsatu i netii w opcji z nagrywarką jest podobna.Potrzebna mi pomoc co wybrać,czy polsat z pvr hd 7000,czy giga nagrywarkę z netii.Chodzi mi o obsługę i niezawodność dekoderów,a w szczególności o programowanie nagrań i nagrywanie,bo akurat praktycznie wszystko z tych kanałów będę nagrywał.Proszę szczególnie posiadaczy tych dekoderów o obiektywną ocenę i poradę,bo niestety w opiniach zarówno na polsacie jak i netii nie zostawia się suchej nitki,ale wiadomo jeszcze tak nie było żeby wszystkich zadowolić.Chcę poprostu zaprogramować nagranie i nie martwić się tak jak w nc+.Dzięki za wszelką pomoc .Pozdrawiam.
 

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety do abonamentu za 35 zł evobox jest niedostępny.Szkoda że nikt z netii nie dał znać o tej słynnej giga nagrywarce.Czytałem gdzieś że ktoś miał zablokowaną możliwość nagrywania eleven.Widzę że temat nie jest popularny,chyba że idą Święta.
 

lg55

New member
a nie lepiej kupic naziemke z polsatu tam był z tego co miałęm polsat sport sport ekstra poszukaj dekodera w ogłoszeniach Dekoder T-HD 1000 do naziemki na miux 4 ustaw i pasuje i chyba za oplate na miesiac 14 zł bylo za dodatkowe kanały w polsacie warto to rozważyć.
 
Do góry