Liga Mistrzów w jakości SUPER HD

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No dokładnie, cieniutko z bitrate. Przy kodeku h264 to te wartosci bardzo małe...ehh
Lepiej to wygląda prz 4K i h265.
 

janunio

New member
Bez reklam
Tak jest od wielu lat.
Poprzednie wpisy świadczą, że jest źle mimo, że jeszcze nie ma nadawania. Typowy przykład wspierania inwestora z Luxemburga.
Może tak zadbacie jednak o sukces rodzimego kapitału w oparciu o efekty.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
A co Ty z tym Luksemburgiem i Kapitałem ?
Mam N od początku i nigdy nie pisałem o jakości ! Zawsze było SUPER I NIC NIE MUSIAŁEM DOPŁACAĆ
I ZA CAŁY PAKIET PŁACIŁEM 100 zł
A tu po Polsku mnie cena zabija ???
Nie widzis tego ?
A Gdzie w PS 4K ile będziemy musieli za to zapłacić ?
Całe szczęście że NC będzie dalej nadawało LM bo już ma sub licencję
Jak jeszcze będzie w 4K to 😜👍👏
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak, za SUPER HD Pan Solorz liczy sobie 10/8 zeta = 360 zł za trzy lata.
Ja ten wydatek szanuję i podpisałem aneks. 8 zeta za mech więcej. Po prosty: mniej mleka dla mlekojadów. Będzie rodzina cierpiała każdego dnia.
Jak Pan Solorz POLSAT przejmie Extraklasę to będzie kolejna dopłata. No bo koszty i trzeba je zrównoważyć. To tylko biznes jest.

Solorz to Polski kapitał. Polonizacja mediów w wersji Jarosław "kulawy" Kaczyński Go nie dotyczy.

Solorz najszybciej bogacił się za rządów PO, aktualnie idzie mu słabiej i chodzą pogłoski o hakach, które ma na niego Kaczyński.

Vvv
Skąd info, że nc+ ma sublicencję na lm?
Fajnie by było znów meczyki lm w 4k oglądać.
Solorz wepchał się w tunerki HD i aby nie stracić kasy wmawia klientom superHD:)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Solorz najszybciej bogacił się za rządów PO, aktualnie idzie mu słabiej i chodzą pogłoski o hakach, które ma na niego Kaczyński

Gdyby tak było ,to nie pozwolono by na przejęcie przez Polsat Netii

Obecnie trwają rozmowy TVP z Polsatem na temat odkupienia sublicencji na Ligę Mistrzów .Nie jest tajemnicą że Polsatowi zależy na sprzedaży ,wiec raczej na pewno jakiś mecz pokaże telewizja publiczna

Praktycznie w TVP nie będzie zagranicznej piłki ,zrezygnowali z rozgrywek francuskich gdyż była bardzo małą oglądalność nie będzie też pucharu Niemiec ponieważ licencja bardzo podrożała i po prostu się nie opłaca .TVP nie jest też zainteresowana innymi "niszowymi " ligami zagranicznymi ,być może będzie Copa America
Zostaje jeszcze Polska Ekstraklasa - Polsat na 100% nie kupi ,jest bardzo duże prawdopodobieństwo że kupi to nc+ ewentualnie do spółki z TVP - szacuje się że koszt to ok.150 mln złotych
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Solorz najszybciej bogacił się za rządów PO, aktualnie idzie mu słabiej i chodzą pogłoski o hakach, które ma na niego Kaczyński.

Vvv
Skąd info, że nc+ ma sublicencję na lm?
Fajnie by było znów meczyki lm w 4k oglądać.
Solorz wepchał się w tunerki HD i aby nie stracić kasy wmawia klientom superHD:)
Jakiś czas temum „gdzieś „czytałem ale nie chcę robić fermętu 😜
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przemko
O Ekstraklasie gdzieś czytałem, że Kurski z nc+ chcą kupić na spółkę. Może Jacek planuje zostawić tvp4k na dłużej, chociaż mnie osobiście ekstraklapa nie interesuje i nawet 4k by mnie nie przekonało oglądania tej kopaniny:)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
TVP 4K ma koncesję na kanał sportowo -rozrywkowy więc mogą spokojnie puszczać jeszcze filmy .Nie wiem czy w przypadku ekstraklasy jest dostępne 4K ,z obecnym mundialem była łatwiejsza sprawa bowiem TVP nie jest producentem sygnału i kupili gotowe 4K ,podobnie jest z ligą mistrzów
Z drugiej strony Solorz się trochę wygłupia był czas żeby wprowadzić dekodery 4K na dodatek ma własną fabrykę dekoderów, teraz jest za późno na takie zmiany i opowiada bzdury o jakimś super HD bo technologicznie jest opóźniony
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
solorz juz testuje na nowym transpoderze full hd i 4k wiec najdalej we wrzesniu taki dekoder zawita . super hd to1080p evoboxy wspieraja taka rozdzielczosc a to ukłon w strone ludzi bez tv 4k. liga mistrzów bedzie xzaa darmo w kazdym pakiecie w cp.
 

Intenso

Banned
Nie do końca jest tak słodko
Nowi użytkownicy podpisują umowy na 24 miesiące
Stali abonenci którzy są w trakcie trwania umowy mogą ją przedłużyć ale na 36 miesięcy co jest nie porozumieniem.
Ja jak podpisywałem umowę to najwyższym pakietem był premium Max, w lutym wymyślili sobie premium max plus.
Mimo że posiadam Premium Max co wtedy było najwyższym zobowiązaniem musze podpisać umowę na 36 miesięcy.
Użytkownicy którzy podpisali umowy na premium max plus jakiś czas temu, będą mieli kanały na Ligę Mistrzów bez podpisywania nowej umowy.
Moja tv jest w ofercie Smart Dom, jako drugi produkt, i płace połowę ceny za swój pakiet, plus multirom dla dzieci.
Gdybym teraz chciał podpisać umowę, dostał bym 25 % zniżki.
Nowi abonenci dostaną zaledwie 10 zł rabatu.

Trochę nie fer zagrywka ze strony Polsatu, w stosunku do starych klientów z najwyższymi pakietami.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
solorz juz testuje na nowym transpoderze full hd i 4k

Owszem Solorz testował 4K ,ale na testach się skończyło .Na taki kanał potrzeba ok 25mb pojemności przy czterech kanałach na których chciałby puszczać mecze daje to 100mb - możesz spokojnie zapomnieć aby tak się stało .Zresztą wyraźnie powiedział jaka jakość to będzie - Super HD (czyli coś czego faktycznie nie ma)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
przemko77, dobrze to ująłeś, "coś czego nie ma"
Będą nadawać Ful HD z porzadnym bitrate (tak powinno być bez żadnej łaski) i tyle.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Nie do końca jest tak słodko
moze pomoge prosze dzwonic na ten numer 222127128 od 9-21 to numer biura utrzymania klienta i mozna tam przedłuzac umowy od 12 miesiecy (3 miesiace abonamentu gratis i 25 zł znizki przy 24 6 miesiecy abonamentu gratis i 25 zł znizki) do 36miesiecy , przy 12 nie ma ligi mistrzów. na zwykłej infolini daja to co piszesz bo to infolinia dla frajerów.
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
testy zakonczyły sie tydzien temu i były prowadzone na nowym transponderze wiec bez przesady bo teraz jesli chodzi o ilosc transporderów to polsat ma tyle samo co nc+ a oni nadaja 3 kanały 4k i wszystko działa , było info odnosnie 4k w cp i było jasno napisane ze mecze w 4k beda nadawane testowo na kanałach ppv .
2 kanały 1080p i 4 o nieznanej jakosci , testy były na 6 w tym 1 4k i 1 1080p reszta 1080i. wiec spokojnie z tym 4k bo bedzie na pewno z 1 kanał .
dekoder 4k bedzie najpózniej na jesien , sa pogłoski o aktualizacji evoboxów ale nie znam ich podzespołów aby to potwierdzic czy dadza rade na ten moment maja 1080p.
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Reklamuję POLSAT by zwrócili mi moją kasę za okres wyłączenia LM. I nic. Zostałem okradziony. Wy też płacicie za LM której nie ma w serwisie POLSAT TV ?
 
Do góry