dekoder 4K z wolnego rynku

freelanc3r

New member
cześć,
posiadam NC+ z multiroom w opcji z 2 kartami. (karty Cyfry+)
dziady z nc+ nie chcą mi dać dekodera 4K przy przedłużaniu umowy bez zdania "starego" multirooma.


czy można gdzieś na wolnym rynku kupić dekoder lub moduł CI który będzie odbierał mi 4K?
czyli, że bedę mogł jedną ze swoich kart wsadzić w ten dekoder i nie rezygnować z multiroomu. Chyba że są jakieś triki by "nowy" multiroom działał na 2 różnych lokalizacjach.


szukałem i wszędzie mi się wyświetla dekoder od nc+ :(


z góry dzięki za pomoc!
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jaki problem , zdajesz stary i dostajesz nowe dekodery przy nowej umowie , podejrzewam że już z nowymi kartami sparowane z dekoderem ,
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Mam taki sam zestaw
Byłem u nas w Gdańsku w punkcie NC + i powiedzieli mi ze nie ma problemu dostanę nowe dekodery
I wcale nie muszę czekać do końca umowy
Wygogluj sobie Galerię Baltycka i najlepiej zadzwoń
Konkretni Panowie na pewno coś poradzą
 

ebola1972

Member
Koledze chodzi o dekodery, które działają w 2 lokalizacjach, czyli na kameleonach. Nowe karty są sparowane z dekoderem i muszą działać w jednej sieci, tak mi się wydaje.
A na kameleonie kanałów 4k od nc+ i tak nie obejrzysz
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Koledze chodzi o dekodery, które działają w 2 lokalizacjach, czyli na kameleonach. Nowe karty są sparowane z dekoderem i muszą działać w jednej sieci, tak mi się wydaje.
A na kameleonie kanałów 4k od nc+ i tak nie obejrzysz


Ja mam multiroom w Cyfrowym Polsacie jeden głowny dekoder i drugi stoi u syna w pokoju i główny ma swoją kartę a drugi ma swoją i karta jest sparowana z dekoderem tylko że w CP jest tak iż co jakiś czas blokowana jest karta u syna i należy wybrać i wsadzić w miejsce głownego dekodera ,pojawia się info iż karta została już odblokowana i wkłada się do drugiego na takiej zasadzie Polsat Cyf. ma zabezpieczenia , nie wiem jak jest NC+ z multiroomem , Też za nową umowę dali mi nowy dekoder z nową kartą ale musiałem zwrócić poprzedni ,
 

pantomima

Banned
Mam taki sam zestaw
Byłem u nas w Gdańsku w punkcie NC + i powiedzieli mi ze nie ma problemu dostanę nowe dekodery
I wcale nie muszę czekać do końca umowy
Wygogluj sobie Galerię Baltycka i najlepiej zadzwoń
Konkretni Panowie na pewno coś poradzą

Mi z kolei na infolinii powiedzieli, ze nie ma opcji wymiany/zamiany w trakcie trwania umowy .

Kiedy byles w tym pukncie Nc+ ?
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Tak jakoś w połowie maja niemniej w innym sklepie powiedzieli jak napisałeś 😡
Dlatego polecam zadzwonić 😉
 

markus72

New member
Z tym czekaniem do końca umowy to chyba prawda bo kolega był mocno wkurzony że nie może wziąć nowego dekodera 4k i podpisać nowej umowy.
 

freelanc3r

New member
tak mam stary multiroom w 2 lokalizacjach,
na infolinii technicznej twierdzą, że 4K mam na tych kartach...
i znalazłem 2 opcje:
1) Ferguson Ariva 4K z Android WiFi DLNA KODI Netflix (6341328408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
2) modul cam Cl Moduł CI ALPHACRYPT Light R2.2 Cyfra Smart NC+ TNK (7137779413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
sprzedawca twierdzi, że jak NC+ mi udostępnia 4K to ten moduł da radę, bo całą robotę robi TV

czy faktycznie mogę zakupić moduł Cl i cieszyć się kanałami 4K? taka opcja byłą by idealna.
 

ebola1972

Member
Moim zdaniem nie. Musisz mieć moduł od nc+ sparowany z kajmanem albo ich dekoder 4k też z kajmanem. Jest tendencja do wygaszania starych kart kameleonów. Najlepiej podpytaj na forum satkurier.

Na chwilę obecną żeby cieszyć oko mistrzostwami w 4k pozostaje zakup oryginalnego modułu ci nc+ z pakietem start i darmowym miesięcznym dostępem do paczki canal + za 199zł np. na alledrogo są. A potem to sprzedać albo trzymać do czasu zawarcia nowej umowy.
 
Ostatnia edycja:

Czarny1212

New member
Kochani, może w tym wątku ktoś podpowie:
czy w nowym zestawie dekodera ncplus 4K można zastosować innego pilota. Np. zamienić ten fatalny pilot na jakiś inny też z nc+ ? Ten nowy pilot to jakaś fatalna porażka. Ktoś kto go projektował chyba nigdy nie używał pilota. Może zadziała jakiś od starszego modelu mediabox? Pomóżcie !
Pozdrawiam, J
 

pinky

New member
Podtrzymuje wątek.chodzi o sytuację gdy do umowy z nc+dawali 2karty i jeden dekoder.karty działały niezależnie od miejsca np druga na działce oddalonej o 200km.nc twierdzi że dekoder 4k mi się nie należy chyba że zrezygnuję z takiego Multiroomu i przejdę na aktualny na innych zasadach.dlatego chciałem kupić dekoder 4k do którego włożę kartę nc+ i obraz będzie 4k dla tych programów w tej jakości
 
Do góry