Gdzie oglądać mundial ? ..i czy w 4K ?

Gimly

Member
Witam

Moje pytanie brzmi jak w tytule... Gdzie ogladac mundial ?

Po Pierwsze gdzie będzie najlepszy obraz ?

Jak wiodomo TVP i C+ zrobilo dwa kanaly TVP4K i C+UHD.
Wszystko fajnie tylko ze mam Polsat cyfrowy i teraz przechodzac na nc+ zeby ogladac w 4k abonament kosztuje 99zl :-O i jeszcze podobno za dekoder ultrabox trzeba placic dodatkowo i wogle... kompletna lipa...
A polsat cyfrowy bedzie mial tylko na zwyklym TVP Sport HD ?
Czytalem ze, podobno na programie 1 Ruskim ma byc nadawane wszystko w 4K....? Ale z Ruskim komentarzem ogladac..:?
:idea:Moze żeby miec dobry obraz na tv ze stadionu warto przestawic antene na Niemcy i ogladac na ZDF czy ARD ... FHD ale podobno lepsze niz w polsce ?
Chyba ze jest jakas inna opcja.. czy jestem skazany na TVP1 nie majac canal+ ?:-(
 

Attachments

  • wc-russia-2018.jpg
    wc-russia-2018.jpg
    30,4 KB · Wyś: 99
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Możesz wziąć pakiet nc+ za 89zł z Canal+ i modułem cam. Dekoder 15zł dzierżawa to żart.
 

Gimly

Member
Prawdą jest ze można wziac najtansza opcje za 19,99 i dokupic pakiet C+ za 25zl i taz bedzie C+UHD ? czy nie ?
 

Rop696

New member
też jestem abonentem CP i zastanawiam się nad modułem CI+ w "tv na kartę" gdzie przez pierwszy miesiąc Canal+ jest dostępny za darmo.
niestety koszt modułu z kartą to 199 zł ale bez żadnych umów i po miesiącu papa.
i jest drugie ale - karta jest na miesiąc czasu mistrzostwa są od 10.06 - do 15.07 i z czego zrezygnować z początku mistrzostw czy z półfinałów i finału ?
 

200473

New member
Mistrzostwa są od 14.06 do 15.07. Karta ma miesiąc w promocji czyli 31 dni. Brakuje 1 dnia. Ja bym odpuścił mecz otwarcia.

też jestem abonentem CP i zastanawiam się nad modułem CI+ w "tv na kartę" gdzie przez pierwszy miesiąc Canal+ jest dostępny za darmo.
niestety koszt modułu z kartą to 199 zł ale bez żadnych umów i po miesiącu papa.
i jest drugie ale - karta jest na miesiąc czasu mistrzostwa są od 10.06 - do 15.07 i z czego zrezygnować z początku mistrzostw czy z półfinałów i finału ?
 

Rop696

New member
Ja tez, Tym bardziej ze Nasi nie graja w meczu otwarcia, a w Finale... kto wie :-D

i jeszcze jedno, aktywacja karty = wsadzenie jej do telewizora ? Czyli moge juz to zamowic i wsadzic dopiero 14.06 czy zamowic w czerwcu ?

I czy to jest ta sama katra:
https://www.mediaexpert.pl/tunery-s...gclsrc=aw.ds&dclid=CIT6__GvitsCFVdnGwodzQEIWw

bo na stronie jak @Rop696 podal jest za 199zl w mediaexpert 149zl ?

nie - to jest telewizja na kartę z dekoderem który jak mi sie wydaje nie jest 4K.
z tego co wyczytałem to kartę mozesz kupić już teraz a aktywować później - ale to niech potwierdzi ktoś kto może juz to robił
 

Gimly

Member
Dzień dobry

Ale to nie na każdym telewizorze działa ?
I antenę normalnie do telewizora się podpina ?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dla zainteresowanych oglądaniem

Dostęp mają wyłącznie abonenci - odpadają oferty pre-paid

Najniższy koszt - Pakiet Start+ 19, 99 zł miesięcznie, MODUŁ CAM CI+ aktywacja 9, 90 zł jednorazowa, antena 49 zł i możliwość oglądania(wykupienie) za 99 zł jednorazowo ,umowa na 24 miesiące

Obecni abonenci którzy nie maja pakietu Canal+ mogą go wykupić jednorazowo za 99zł

Oczywiście żeby oglądać mundial w 4K trzeba mieć dekoder 4K - czyli jeżeli ktoś obecnie jest abonentem nc+ a nie ma dekodera UHD to oczywiście oglądać nie będzie
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Ta karta niewiele da, bo na wyłączność c+ ma tylko 12 meczy, reszta będzie przez TVP 4K a tego jak na razie nie widzę w pakiecie tej karty.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
tvp4k gdzie bedzie dostepny ten kanal na kazdej platformie ?

Na platformie NC+ oraz w ofercie Orange .Na razie nie ma żadnych wiadomości aby pojawił się w Cyfrowym Polsacie
Nie ma też żadnych szczegółów czy TVP 4K to kanał okazjonalny tzn stworzony tylko na czas mundialu czy też zostanie już na stałe pokazując inne materiały w 4K np.filmy
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Na nc+ pojawił się kanał 4K nr 40

W ofercie Smart HD też jest Canal+ 4K na pozycji 40 ,nie widzę natomiast TVP 4K ale pewnie też wkrótce się pojawi

Niestety bardzo małe szanse są aby oczekiwany TVP Sport pojawił się z naziemnej telewizji .TVP złożyła ofertę Emitelowi ale ten ją odrzucił .Prawdopodobnie będzie tak że część materiałów z TVP Sport przerzucą do TVP 3 ,zresztą na tym kanale już nawet mecze były i walki bokserskie więc pewnie nikogo to nie zdziwi
 
Do góry