Pytanie o Jambox

jarpo

Member
Witam,
Wkrótce kończy mi się umowa z NC+ i zastanawiam się nad jamboxem. Mam łącze światłowodowe do internetu. Nigdy nie widziałem jamboxa w akcji. Bardzo proszę o informacje o jakości, ewentualnych problemach itd. Warto przejść z satelity na kabel?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam, ja mamod 2 tygodni. Nie używałem zbyt wiele, małe pudełko, gdy zobaczyłem to małe pudełko byłem sceptyczny, działa szybko, poprawnie, nie wiesza się. Narazie jest Ok.
 

jarpo

Member
Dzięki za odpowiedź. Jak z jakością obrazu i dźwięku? Obecnie mam NC+ z satelity. Mogę spodziewać się poprawy czy pogorszenia? Czy Jamboxa trzeba mieć od lokalnego operatora światłowodu czy można go pominąć i mieć bezpośrednio?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedź. Jak z jakością obrazu i dźwięku? Obecnie mam NC+ z satelity. Mogę spodziewać się poprawy czy pogorszenia? Czy Jamboxa trzeba mieć od lokalnego operatora światłowodu czy można go pominąć i mieć bezpośrednio?

Kuchnia nie miałem czasu żeby porównywać jakość, wydaje się bardzo dobra. Ja mam od lokalnego bo zrezygnowałem z NC+
 

jarpo

Member
Niedługo kończy mi się umowa z NC+ i zaczynam kombinować. Od niedawna mam łącze światłowodowe i zacząłem zastanawiać się nad Jamboxem. Czytałem wcześniejsze opinie użytkowników i pisali o problemach z nagrywaniem, a konkretnie z EPG. Czy u Ciebie z tym wszystko w porządku? Masz może multiroom?
 
Do góry