Tv samsung UE55MU6172

tadekb1

New member
Dzień Dobry
Jestem posiadaczem w/w Tv i mam pytanie do posiadaczy tego typu Tv. Otóż podczas oglądania filmu z dysku film nie startuje od miejsca w którym się przerwało oglądanie, tylko zaczyna odtwarzać film od nowa. Jestem trochę zdziwiony taką sytuacją ponieważ posiadam w domu jeszcze dwa tv firmy Samsung i te objawy nie występują, tz że film startuje od miejsca gdzie został zatrzymany.
 

dzudzu9

New member
Cześć.
Zwróć uwagę, czy podczas startu filmu nie pojawia się jakaś informacja, że naciśnięcie któregoś przycisku na pilocie spowoduje kontynuowanie od ostatniego momentu.
U mnie w obecnym 46F6500 zawsze startuje od momentu, na którym się zakończyło i nie mam na to wpływu. Natomiast w poprzednim 37B650 startowało od początku, ale pojawiała się informacja że naciśnięcie niebieskiego przycisku spowoduje kontynuacje od momentu na którym się zakończyło (albo odwrotnie ;) ).
 

tadekb1

New member
Zauważyłem jedną rzecz mianowicie jeżeli filmy na dysku są nie w folderach tylko luzem to tv zapamiętuje ostatni film, i odtwarza od momentu przerwania filmu. W folderach nie
 
Do góry