Smart hd+ 2018

Karol89

New member
Witam!
Jestem użytkownikiem Smart HD+, niestety nie mogę znaleźć aktualnej strony z ofertą a ta, którą wyświetla NC+ na swojej stronie jest inną ofertą niż moja. Posiadam aktywne do dnia dzisiejszego konto i chciałbym kupić kolejne doładowanie na 12 miesięcy za około180zł, jednak czy te aukcje na allegro są dalej aktualne, skoro pakiety w ich wartości mogły się zmienić i w grę wchodzi pakiet smart+ i komfort+ a nie jak mam dotychczas multi+? Ostatnio bawiłem się też w wyszukiwanie kanałów i np. Nat Geo Peple HD u mnie nie działa, discovery historia też nie ma 13 ulica HD czy AXN spin HD też brak. Wychodziło by na to że obowiązuje mnie dotychczasowa oferta, ale do kiedy? Czy znana jest data rozwiązania starej oferty z opcją multi+, której zresztą i tak nikt nie kupi, bo chodzi o maksymalną oszczędność. W nowej ofercie widzę że nawet jest Eurosport w najwyższej opcji opłaty, ale w też podstawowej to nawet n sport+ nie ma... No i jeszcze kwestia tych promocyjnych kanałów, do których się wliczają kuchnia+ czy o ile pamiętam dobrze to także TVP SPORT. Pewnie jak oferta już nie obowiązuje to pierwsze co zrobią wykasują te promo i tu rodzi się pytanie czy dziś warto wykupić za 180zł na rok smart HD+? O ile to w ogóle możliwe :)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Można kupić doładowanie na dowolny okres ,sam to używam bo oferta jest całkiem niezła i nie ma zobowiązań w postaci umowy .Kanały AXN były kiedyś w promocji ale już tego nie ma .Kanały z multi są w cenie .Obecnie to wygląda mniej więcej tak

TVP 1 HD / TVP 2HD / TVP Sport HD /TVP Seriale /TVP Kultura /TVP Rozrywka /TVP 3/TVP ABC / TVP Historia (kanały TVP Info HD ,TVP Polonia są niekodowane)

TVN HD ,TVN 7 HD , TVN Turbo HD,TVN Style HD ,TVN 24 HD ,TTV HD ,TVN 24 Bis HD ,nport HD ,HGTV HD (dawniej TVN Meteo)

Ale Kino HD ,Kuchnia HD ,Domo HD ,Planete HD

Polsat HD ,Polsat 2 HD ,Polsat News 2 HD ,TV4 HD ,TV6 ,Super Polsat (dawniej Polsat Sport News)
Puls HD ,Puls 2 ,Kino Polska .Focus TV ,Stopklatka TV

Ważność doładowanie sprawdzisz tutaj
https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php
 

Karol89

New member
Rozumiem. Też mam, ale zastanawiam się po prostu do kiedy to będzie ważne i doładowania będą ważne, skoro chyba już ofertę wycofali? Teraz jak zauważyłem tylko plan taryfowy z tym komfort+ wchodzi w grę a w podstawowym pakiecie nsport+ HD nie ma. AXN HD mam cały czas, innych AXNów tematycznych nigdy nie uświadczyłem. Także za 180zł na rok to bardzo mi to pasi, pomimo braku Eurosportów (kiedyś kilka miesięcy były). Mogę napisać swoją listę, które do tej pory odbieram (lista ułożona subiektywnie, zresztą sam szukałem ręcznie ponieważ karta CI+ nie wyszukuje pod ofertę jak niegdyś co miałem dekoder Globo XS2 to wyszukiwał. Ale pod kartą CI+ uzyskuję 1080i a na Globo było max 720p. Lista kanałów (moja): TVP1HD, TVP2HD, TVNHD, PolsatHD, TVN7HD, TV PulsHD, TV4HD, TVPSeriale, TTVHD, TV6HD, TVN24HD, TVP INFOHD, TVN24BiSHD, AXNHD, TVP Rozrywka, ESKA ROCK, TVP Historia, TVP Kultura, STOPKLATKA, TVSilesia, TVP SPORTHD, NSport+HD, DiscoveryHD, TVP Polonia, HGTVHD, Polsat2HD, SUPER POLSATHD, NUTA TV, FOCUS TV, NTL, Domo+HD, Planete+HD, Kuchnia+HD, AleKino+HD, TVN STYLEHD, TVN TURBOHD, Kino Polska, TELE5, Polonia1, TVP3, MiniMini+HD, TVP ABC TeleToon+HD, PolsatNews2. To polskie kanały, być może coś jest co mi umknęło by dodać do listy aktywnych programów, ale dobrze szukałem, więc nie powinno. Rano doładuję poprzez allegro za 185zł i poczekam na rezultat. Pozdrawiam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Chyba o dwóch różnych ofertach mówimy
Jeżeli chodzi o to :
Telewizja na kartę na platformie nc+ => ncplus.pl
To jest oferta w której dekoder jest sparowany z kartą
Natomiast Smart HD jest ofertą w której karty można było kupić osobno ,były też zestawy (np dekoder Technisat z kartą ) oraz dla osób które dokonały migracji z dawniejszej oferty telewizji na kartę (ponieważ tej oferty już nie ma ,a kanały zostały usunięte z satelity)
Podstawową cechą Smart HD jest to ,że karta nie jest sparowana z dekoderem ani modułem .Dekoder możesz sobie kupić na wolnym rynku podobnie jak modem
 
Ostatnia edycja:

Karol89

New member
Ja dokonałem migracji z TNK, wiem co to było. Wiem co mam teraz. Mam ofertę Smart HD+ i już doładowałem na rok za 180zł w jednym ze sklepów internetowych z takowymi doładowaniami. Karta nie jest parowania z dekoderem. Zresztą już o tym pisałem że miałem dekoder a teraz kartę CI+. Pewnie zmyliło cię to z AXNem, twierdzisz że nie masz, ale...jest ;) jakiś czas temu zmienili pozycję i trzeba było wyszukać na nowo. Ofertę nam niby aktywną teraz do 2019 (początek lutego).
 

Karol89

New member
Miałem pewne problemy po doładowaniu, ale dodzwaniając się do 224307777, po ok. 16 minutach ;) konsultant przesłał uprawnienia jeszcze raz i wszystko działa.
 
Do góry