Sylwester 2017 HD w niemieckiej telewizji

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To prawda na tej stacji fajne koncerty co roku lecą
Astra 1KR (19,2°E) 11,347 GHz, pol. V, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, FTA
Warto zobaczyć - David Glimour - Live at Pompei (2016)

Skoro przy Niemieckiej telewizji jesteśmy - jutro o 19.30 nadawanie na Hotbirdzie 13E zakończy ZDF ,stacja będzie dostępna jedynie na Astrze 19,2E ale za to w jakości HD .Ta stacja też nieraz pokazuje koncerty ale także sport ,inna Niemiecka stacja RTL nabyła prawa do piłkarskiej Ligii europy do 2020r w każdym sezonie pokaże 15 spotkań ,stacja jest niekodowana( w wersji SD) nadaje również na Astrze 19,2E
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Właśnie włączyłem.. co za totalna kicha - jakość obrazu to jakiś wysilone SD .. kilka polskich stacji przebija ją ( jakość ) o kilka wieków do przodu.. a mam na czym odbierać ( TV w podpisie )
 

ernet

Active member
Bez reklam
To prawda na tej stacji fajne koncerty co roku lecą
Astra 1KR (19,2°E) 11,347 GHz, pol. V, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, FTA
Warto zobaczyć - David Glimour - Live at Pompei (2016)

Skoro przy Niemieckiej telewizji jesteśmy - jutro o 19.30 nadawanie na Hotbirdzie 13E zakończy ZDF ,stacja będzie dostępna jedynie na Astrze 19,2E ale za to w jakości HD .Ta stacja też nieraz pokazuje koncerty ale także sport ,inna Niemiecka stacja RTL nabyła prawa do piłkarskiej Ligii europy do 2020r w każdym sezonie pokaże 15 spotkań ,stacja jest niekodowana( w wersji SD) nadaje również na Astrze 19,2E


A to akurat dobry NEWS ;-)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Właśnie włączyłem.. co za totalna kicha - jakość obrazu to jakiś wysilone SD .. kilka polskich stacji przebija ją ( jakość ) o kilka wieków do przodu.. a mam na czym odbierać ( TV w podpisie )

Stacja nadaje w HD i SD - jeżeli włączyłeś przekaz w SD to czego chcesz ?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Stacja nadaje w HD i SD - jeżeli włączyłeś przekaz w SD to czego chcesz ?

Słuuuuuuuuuuuuucham ?! Mam te programy , w logo których jest na ekranie wyraźnie napisane HD.

Może na telewizorach 20" rzeczywiście wygląda to lepiej.
Może warto porównać przepaść ( czy wręcz trzeba w tej dyskusji ), która dzieli jakość obrazu w/w stacji w porównaniu do TVN HD czy Polsat HD ( bez kryptoleklamy oczywście )

Nawiasem mówiąc chętnie poznam opinie innych Forumowiczów w tym konkretnym porównaniu.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
3 Sat zawsze nadawał bloki Sylwestrowe w SD i jakoś nigdy nie widziałem aby jakość była
Na dużym TV akceptowalna 😉
 
Do góry