Premiera 4k

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek widziałem poważnie, nie żartuję:D

W takim razie napisz czy różnica w stosunku do filmu w 4k (o ile takie filmy widziałeś na nośnikach czy też choćby z kamery 4k) ta to co widziałeś w tv jest porównywalna do różnicy jaką mamy w programach FHD z C+ w stosunku do jakości jaka jest na filmach wydanych na BR ?
 

pantomima

Banned
lolek widziałem poważnie, nie żartuję:D


A swirujesz :p, no chyba ze u rodzicow ;)


Jesli nie swirujesz to powiedz na oko, jak duza jest roznica w stosunku do tego pseudo hd jakie nam oferuje ?


Lolek - Ty to jakis naprawde nie kumaty jestes ;)

Jak dla wszystkich abonentow ? - dla tych posiadajaych pakiet z tym programem .
Masz odkodowany ten kanal, wiec go odbierasz .To takie oczywiste..
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Coraz więcej treści będzie w 4 na tym kanale ,być może z czasem jakość jeszcze się poprawi .Wczoraj bitrate wyniósł ok.27mb/s dla przykładu na kanałach testowych gdzie nadawane są prezentacje wynosi ok.35mb/s
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może mało kumaty jestem .. :-( ale jedno jest pewne nie tylko dla tych co wykupią ten kanał, ale również dla tych co mają dekoder 4k.. to takie oczywiste.. :) to jest dla mnie podstawa... i te osoby miałem na myśli - bo również dobrze mogli zrobić promocję na 4k żeby zachęcić ludzi do brania dekoderów 4k.. ludzie wiedząc, że ktoś ma dekoder 4k mogli się wprosić i zobaczyć jaka to jest jakość.(sam bym to zrobił jakbym znał taką osobę) A C+ rożne promocje robi np daje na "łykendy" za darmo C+ i HBO żeby ludzie się przekonali czy warto.. podobnie było z programem eleven s.. A słyszałem, że takowe akcje będą przeprowadzane.. a ile w tym prawdy to się okaże.. na pewno promocja musi być takiego kanału bo raz że sam kanał kosztuje X to jeszcze co miesiąc za dekdoer się płaci..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie no pewnie, że u rodziców, a nie u mnie.
Powiem tak, niecierpię naszej ekstraklasy, ale gdyby puszczali ją w tym 4K co wczoraj meczyk to zacząłbym oglądać tą naszą kopaninę. Jakość obrazu była fajna i przełączając pomiędzy Canal+ w HD widać różnicę na ogromny+.
W weekend bodajże Premier League będą transmitować w 4K, Chelsea-Liverpool:D
 

pinky

New member
4k

Mnie nie dali bo mam multi i to na 2 karty po canalu.
Czy można kupić taki dekoder 4K i wsadzić kartę nc+?
Może ktoś wie.Mogę dac parę stów bo i tak chcą 15 zł/m-c
 

pantomima

Banned
Może mało kumaty jestem .. :-( ale jedno jest pewne nie tylko dla tych co wykupią ten kanał, ale również dla tych co mają dekoder 4k.. to takie oczywiste.. :) to jest dla mnie podstawa... i te osoby miałem na myśli - bo również dobrze mogli zrobić promocję na 4k żeby zachęcić ludzi do brania dekoderów 4k.. ludzie wiedząc, że ktoś ma dekoder 4k mogli się wprosić i zobaczyć jaka to jest jakość.(sam bym to zrobił jakbym znał taką osobę) A C+ rożne promocje robi np daje na "łykendy" za darmo C+ i HBO żeby ludzie się przekonali czy warto.. podobnie było z programem eleven s.. A słyszałem, że takowe akcje będą przeprowadzane.. a ile w tym prawdy to się okaże.. na pewno promocja musi być takiego kanału bo raz że sam kanał kosztuje X to jeszcze co miesiąc za dekdoer się płaci..


Wiesz , takie Twoje snucie, gdybanie do niczego nie prowadzi , rodzi tylko problem i jest pretekstem do kolejnej glupiej plytkiej pogaduchy .

Ja nie slyszalem od znajomych , a zadzwonilem na infolnie i wszystkiego krok po kroku sie dowiedzialem.


Nowy dekoder moga dostac osoby wchodzace w nowa umowe lub przedluzajace umowe stara (pod warunkiem ze nie posiadaja opcji multiroom).
Ten problem powienien zostac niebawem rozwiazany . Wiaze sie on z jakimis technicznymi ograniczeniami.

Jesli chcesz , mozesz na uparciucha dostac taki dekoder oczywicie za stosowna oplata - wiec nie jest tak jak to opowiadasz , bo dekoder 4k mozna posiadac , natomiast niekoniecznie juz odkodowany kanal ktory oferuje tresci 4k .

Posiadanie dekodera 4k nie jest zadnym gwarantem odbioru programu w tej rozdzielczosci.
Podpisuajc nowa/nowa (stara) umowe mozemy zostac przy starym , ewentulanie dostac nowy 4k bez wzgl na rodzaj taryfy jaka wybralismy .
Oplata jest uzalezniona od wysokosci abonamentu jaki wybieramy ,co rzecz jasna nie powinno dziwic .

Ja sie moge wypompowac .
We wrzesniu przedluzyem umowe na kolejne 2 lata i na nowy dekoder z promocji musze czekac taki wlasnie okres czasu .Super co...



Na koniec : co to sa te "łykendy" . Albo pisz poprawnie ,albo nie pisz wcale !, i prosze Cie , opanuj choc na poziomie gimnazjalnym interpukncje .
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Panowie no pewnie, że u rodziców, a nie u mnie.
Powiem tak, niecierpię naszej ekstraklasy, ale gdyby puszczali ją w tym 4K co wczoraj meczyk to zacząłbym oglądać tą naszą kopaninę. Jakość obrazu była fajna i przełączając pomiędzy Canal+ w HD widać różnicę na ogromny+.
W weekend bodajże Premier League będą transmitować w 4K, Chelsea-Liverpool:D


1080p jest bardzo fajne :D .
To co zademonstrowali bylo lepsze od 1080p na Twoje oko ?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Wręcz przeciwnie.
Tenis w 4k@60Hz wygląda super. I pewnie tak będzie nadawany w przyszłym roku (patrz RG 2017)
Zero zabkowanych linii czy smuzenia. I to bez artefaktow generowanych przez uplynniacz
 
Ostatnia edycja:
Do góry