Premiera 4k

pantomima

Banned
Bardzo racjonalne mysla w tym Polsacie , stad tez te 15 minutowe pauzy reklamowe w trakcie filmu z ich strony .

Ten Polsat to tylko jedno wielkie dziadostwo i nic wiecej .
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pakolo nic z tym nie zrobisz.. tak to u nas działa.. a C+ jak jeszcze przegra kiedyś ligę ang. to .... znam ludzi co dwa lata zmieniają operatora komórkowego bo lepiej na tym wychodzą niż przedłużenie u tego samego po dwóch latach..

Ja tak zmieniam operatora. Za rok na pewno uciekam z Playa bo większego gó...a chyba nie ma.
Problemy z zasięgiem czy LTE to norma w tej sieci.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najgorzej z zasięgiem i z LTE.. chociaż powiem Ci że ja mam służbowy tel z Plusa i mieszkam naprawdę bliziutko Wawy a LTE z Plusa też szału nie ma..
 

Gie

Member
Bez reklam
Bardzo racjonalne mysla w tym Polsacie , stad tez te 15 minutowe pauzy reklamowe w trakcie filmu z ich strony .

Ten Polsat to tylko jedno wielkie dziadostwo i nic wiecej .
Polska koncesja na nadawanie, a działa na niej większość kanałów, przewiduje emisję maks. 12 minut reklam na godzinę i każdy kanał wykorzystuje to do maksimum. Bloki reklamowe na Polsacie trwają dokładnie tyle samo co na TVN-ie czy na TV Puls.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Polska koncesja na nadawanie, a działa na niej większość kanałów, przewiduje emisję maks. 12 minut reklam na godzinę i każdy kanał wykorzystuje to do maksimum. Bloki reklamowe na Polsacie trwają dokładnie tyle samo co na TVN-ie czy na TV Puls.

W przeszłości już były kary za przekroczenie czasu ,z tego co pamiętam największą do zapłaty miał Polsat ,ale sam jestem ciekaw czy gdyby tak usiąść przed telewizorem ze stoperem i zacząć mierzyć ,to czy rzeczywiście emitowany czas reklam jest zgodny z warunkami .Jedynie np .kanał Mango nie przestrzega tego ,bowiem tam lecą same reklamy :)
Nadawcy i tak sprytnie obchodzą ten przepis ,np.zwiększają głośność wtedy kiedy leci blok reklamowy ,albo w serialu telewizyjnym następuje tzw .lokowanie produktu .Oglądając np. Ranczo nieświadomie oglądamy równocześnie reklamę masła ,herbaty czy margaryny
To wszystko przez pazerność ,w Polsce obojętnie czy kanał kodowany (płatny) ,FTA ,czy telewizji publicznej i tak emituje reklamy w maksymalnym czasie .Zwróćcie uwagę na kanały np.Supertennis HD ,MusicBox Russia - oba FTA ,reklam praktycznie nie ma - w bloku max 2-3 ,a też muszą zapłacić za pojemność satelitarna ,dodatkowo taki Supertennnis za prawa sportowe i jakoś na tym wychodzą ,bo chyba nikt w to nie uwierzy ,że ktoś do tego dopłaca
 
Do góry