Premiera 4k

lobos

New member
Bez reklam
Byłem właśnie w punkcie NC+ I zamówiłem ten dekoder.
Słabo z dostępnością jak zwykle na początku.
Ostatnio na duży punkt przyszły 2 sztuki! Chętnych dużo.
Mają być niebawem to dostanę. 15zł do abo.
Jednak podobno nie każdy od razu może wymienić.
Ja mam obecnego PACE kilka lat i do tego starą kartę.
Do tego przedłużyłem ostatnio umowę i zaznaczyłem że jestem zainteresowany nowym dekoderem, dlatego mogłem zamówić.
Do całkiem nowych umów oczywiście przy dużym pakiecie dają nawet za free.
Polityka z naszego podwórka... jak już jesteś w trakcie umowy to się wal i czekaj.
Co do jakości to nawet "zwykłe" HD upscaluje. Jest dużo lepiej.
Natomiast te w 4K podobno miazga. Mają robić kanały gdzie wszystko będzie w 4K leciało i to nie tylko sport.
Wybrane "hity" będą tam leciały zarówno sport jak i filmy czy programy.
Już od 2 lat się do tego przymierzali tak mi gość powiedział.
Kupić tego dekodera nie ma opcji a na żadnym innym 4K nie działa dodał.
 

pantomima

Banned
Panto,zapomnij o tenisie w 4K :grin:


Moge o nim w tej rozdzielczosci pomarzyc jeszcze przez dobrych kilka lat .

Nie posiadam tv 4k i mysle ze tak dziadowal bede jeszcze dlugo.

Minimum 77" Oled to moj target ;)



Buba - widziales RG w tej rozdzielczosci ?

Zblizenie maczki musialo robic fajne wrazenie, mam na mysli specyficzne ujecia z gry w slow motion ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wręcz przeciwnie.
Tenis w 4k@60Hz wygląda super. I pewnie tak będzie nadawany w przyszłym roku (patrz RG 2017)
Zero zabkowanych linii czy smuzenia. I to bez artefaktow generowanych przez uplynniacz

Nie dasz mi nawet pożartować :wink:
To tak jak w gierkach.Te sportowe ładnie śmigają... ale inne się dławią :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantomima nie będę wchodził w dalszą dyskusję gdyż szkoda czasu, a nic ona nie wniesie sensownego. Natomiast będę pisał poprawnie słowo o którym wspomniałeś...a co do reszty zalecenia to umówmy się w ten sposób - jak Ty zaczniesz pisać polskie litery szanując przy tym innych, którzy to robią nawet pisząc na tablecie tak jak ja teraz to czynię, czekając na kolację po seansie kinowym. Wtedy ja Kolego postaram się opanować interpunkcję na forum - poziom gimnazjalny. Choć nie zwracam na to uwagi na forach bo niestety brakuje czasu, ale nigdy bym nie napisał bez polskich znaków... bo to jest brak szacunku do innych osób, którzy piszą z polskimi znakami.. i nie tylko ja mam takie zdanie na tym forum.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To była chyba ostania możliwość zobaczenia meczu Ligi Mistrzów w 4K od nowego sezonu mecze będą w Polsacie który wykupił prawa .Jest bardzo mało prawdopodobne aby Polsat transmitował mecze w UHD ,znając pazerność właściciela to zapewne znaczna część meczy poleci w PPV
Być może TVP odkupi sublicencję na zasadzie emisji jednego meczu w tygodniu
 

pantomima

Banned
To była chyba ostania możliwość zobaczenia meczu Ligi Mistrzów w 4K od nowego sezonu mecze będą w Polsacie który wykupił prawa .Jest bardzo mało prawdopodobne aby Polsat transmitował mecze w UHD ,znając pazerność właściciela to zapewne znaczna część meczy poleci w PPV
Być może TVP odkupi sublicencję na zasadzie emisji jednego meczu w tygodniu


Jezeli tylko transmisje NC+ w rodzielczosci 4k sie nasila , to rzecz jasna ze Polsat pojdzie ta sama droga .
Juz teraz pewnie kombinuja jakby tu najszybciej wprowadzic w swojej ofercie dekoder 4k w odpowiedzi na ruch konkurencji ;)


Lolek ? nie pajacuj prosze Cie , bo to wlasnie przez takie pajacowanie maslo drozeje a i jajek w sklepach czesto brakuje .

Zamiast tych seansow zasczep sobie w glowie pomysl na akcje czytam sobie :D, i skurpulatnie wporawdzaj ta akcje w zycie.
Czytanie rozwija slownictwo,ubogaca jezyk . Im bogatszy jezyk tym sprawniejsze wyrazanie wlasnego zdania . Bardzo duzo piszesz , mnostwo tu Twych pseudo blyskotliwych wypowiedzi pozbawionych najmniejszego sensu logicznego . Taka salata slowna...

Wiecej czytaj , mniej ogladaj , w miedzy czasie rozsmieszaj , zabawiaj mnie dalej tymi swoimi analizami :)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Liczę na to, że za dobry pieniądz jak już NC+ zarobi na dekoderach UHD odkupią chociaż jeden mecz w kolejce LM od Solorza.
Tak jak już wspomniano i wszyscy o tym wiemy Polsat jest w stanie to zrobić, bo chcą zawsze wycisnąć z cytryny jak najwięcej.
Oczywiście najpewniej TVP dostanie ten ochłap i Dariusz będzie nas rozbawiał swoimi słynnymi powiedzeniami.
Choć w sumie jest szansa, że stworzy duet z nowym bohaterem Hajto i jego truskawką. :-D
Oby stało się tak jak podczas Mistrzostw w siatkówce...
Polsat zawołał od swoich abonentów stóweczkę a jak się zbuntowali i kasa się nie zgadzała to koniec końców NC+ miało to samo w opcji PPV do wykupienia.;-)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jezeli tylko transmisje NC+ w rodzielczosci 4k sie nasila , to rzecz jasna ze Polsat pojdzie ta sama droga .
Juz teraz pewnie kombinuja jakby tu najszybciej wprowadzic w swojej ofercie dekoder 4k w odpowiedzi na ruch konkurencji ;)

Polsat jak dotąd skupiał się na ilości ,a nie jakości .Do nadawania 4K potrzebna jest pojemność satelitarna a tej Polsatowi brakuje ,wystarczy zobaczyć jaką mają ilość transponderów .Druga sprawa to brak w ofercie dekodera UHD ,nie sądzę aby wprowadzili go "z dnia na dzień"....ale być może się mylę
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Niestety z NC+ jest tak, że mają klienta głęboko w du..e.
Dla mnie nie do pomyślenia jest traktowanie klienta, który korzysta z ich usług od powiedzmy 20 lat albo i więcej(od czasów gdy był mały dekoder Canal+) gorzej niż nowych abonentów.

Polsat i 4K to chyba tylko w PPV:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo nic z tym nie zrobisz.. tak to u nas działa.. a C+ jak jeszcze przegra kiedyś ligę ang. to .... znam ludzi co dwa lata zmieniają operatora komórkowego bo lepiej na tym wychodzą niż przedłużenie u tego samego po dwóch latach..
 

Gie

Member
Bez reklam
Polsat jak dotąd skupiał się na ilości ,a nie jakości .Do nadawania 4K potrzebna jest pojemność satelitarna a tej Polsatowi brakuje ,wystarczy zobaczyć jaką mają ilość transponderów .Druga sprawa to brak w ofercie dekodera UHD ,nie sądzę aby wprowadzili go "z dnia na dzień"....ale być może się mylę
W Polsacie myślą racjonalnie. HD wprowadzili jak już było dużo telewizorów HD/FHD i jak platforma n i Cyfra+ uświadomiły ludzi co to HD. Wtedy CP weszło na gotowe. Teraz pewnie będzie tak samo. nc+ będzie promowało 4K a za jakiś czas CP powie że oni też mają 4K i mają co na nim pokazywać. Bo co z tego że nc+ będzie miała kanał jak nie będzie co na nim oglądać.
 
Do góry