TV surf antena - ściema (99%) czy jednak realne?

brodacz

Active member
Bez reklam
Dziś na Onecie wskoczyła mi reklama (może z ciasteczek a nie ich) anteny, która z eteru pozwala odebrać 80-100 programów bezpłatnie. Ponieważ moja dość szeroka wiedza w dziedzinie emisji sygnału tv stoi w sprzeczności z tą reklamą, czy ktoś z was używa może tego albo potrafi potwierdzić, że to faktycznie może zadziałać, a jeśli tak to czy na opisanej zasadzie czy przechwytując jednak bardzo słaby sygnał z sieci kablówki umieszczonej w bloku. Ale wtedy przecież byłby to sygnał zakodowany...
A może wszystko ogranicza się do prawa amerykańskiego?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Kablówka rozprowadza sygnał kablem - jak sama nazwa wskazuje ,więc nie bardzo wiem na jakiej zasadzie ma następować "przechwycenie sygnału"
Szkoda że nie zrobiłeś zrzutu ,ale jak przypuszczam na 99,99% to kolejna ściema mająca za zadanie wyłudzenie pieniędzy od bardzo naiwnych klientów

Jeżeli coś jet dostępne w internecie a nie można tego kupić w sklepie i na dodatek jest reklamowane w nachalny sposób, to na 99% możemy być pewni, że straciliśmy pieniądze
 

radoll

New member
Link do wspomnianej reklamy:
Kod:
hii-tech-news.com/articles/tvsurf/pl/feature2/index.html
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Bez urazy ale trzeba być niedorozwiniętym umysłowo aby w to uwierzyć
Najlepszy tekst znajduje się na samym dole tej pseudo-reklamy napisany drukowanymi literami ,chyba teraz już nie macie wątpliwości
 
Ostatnia edycja:

jerzyc

New member
TV surf antena

To może być realne w USA, gdzie jest przepis, aby kablówki nadawały równolegle sygnał analogowy/cyfrowy. Natomiast, nie wiem jak to byłoby w Polsce - sam jestem ciekaw. Podobne anteny można w USA kupić normalnie w sklepach (sporo modeli).
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To jest tak samo realne jak preparaty na trwałe powiększanie męskości ,kremy usuwające zmarszczki w 2 minuty, metoda Lindberga pozwalająca opanować dowolny język w 2 tygodnie ...i inne podobne cuda oczywiście wszystko do kupienia tylko w internecie
 
Do góry