HD w UPC

hugo9252

Member
Od godziny na dekoderze wyświetla napis INSTAL.Może nowe kanały ?? :DNiestety po włączeniu okazało się że nowych kanałów niet:(:(:(.
 
Ostatnia edycja:

vov3

New member
witam ponownie
ano juz zamowilem nke kozystajac z oferty-- kozystna zamiana--
potwierdzam ceny
dodzwonienie sie do nki to dopiero sztuka :) to juz lepiej w upc
w upc internet zostaje
czy byla to zamiana -ZAMIENIL STRUJEK SIEKIERKE NA KIJEK-
tez napisze ale juz po instalacji
czekalem prawie do ostatniego dnia i liczylem ze te **** z upc stukna sie w czolo i cos wprowadza pozadnego
a tak bede sie musial zmagac z jakims **** talerzem na balkonie i kablami
no cuz zobaczymy

Wyedytowano nie potrzebne wulgaryzmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lepp

New member
Bez reklam
Zapytałem mailowo UPC o napisy i z odpowiedzi wynika, że powinny działać. Raz na jakiś czas odpalają sie na HBO, jednak na kanałach C+ jeszcze ani razu nie udało mi się.
Ciekawe czy to problem softu, nadawcy, czy mojego egz dekodera.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
ten temat byl juz poruszany wielokrotnie w siec i to juz dawno temu. nic sie nie zmienilo.

cz jest tu ktos z Wroclawia? podobno macie nowy soft w mediaboxie?
 

trezorek

Member
Wersja sofu, którą mam to 3.5.0.21 + bootloader 14. Nie wiem czy to coś nowszego niż wcześniej, bo nie sprawdzałem. Ale przeglądnąłem całe menu i nie widzę niczego nowego w funkcjonalności.
 

me_th_od

New member
lepp napisał:
Trzeba podpisać nowy cyrograf na 12 m-cy
Czy działają u was napisy na C+ i HBO? U mnie je wykrywa ale nie wyświetla.
Na innych kanałach history Chanel , ale Kino, Cinemax ta sami asytuacja, nigdzie napisy mi nie działają.
hmmm chyba niekoniecznie z ta lojalka masz racje ;)
ja wzialem od wczoraj mediaboxa z nagrywarka HD i do konca trwania umowy (czyli ok 6 miechow jeszcze) bede doplacal roznice pomiedzy TV analogowa a TV cyfrowa pakiet max (czyli plus 45 zl/mies).
natomiast gdybym wzial przyspieszenie netu z 4Mb na 10 Mb (wtedy mialbym bez doplaty za przyspieszenie bo biore TV cyfrowa) to owszem musialbym podpisac lojalke na 12 miesiecy jak piszesz ;)

BTW napisy mi dzialaja - tylko co z tego jak sa dunskie, holenderskie, albo rosyjskie?!?
chociaz niemieckie na TV5 juz sa mi pomocne bo francuskiego ni w zab nie lapie ;)
 

gregor1230

New member
Witam. Panowie mam , krilka pytanek i z pewnością było gdzieś już takie zadawane , ale topic jest tak rozległy , że nie sposób się doszukać. Może któś łaskawie się podzieli ze mną doświadczeniem ;). Mianowicie chciałem się spytać czy istnieje możliwość wyeksportowania np nagranego meczu na pendriva bo widzę, że z tyłu hd recordera jest wejście USB. Drugie moje pytanie to jak zaktualizować softa w tym urządzeniu i jak sprawdzić jego wersję, bo mam odczucie , że wchodząc w przewodnik trwa to troszkę za długo i być może nowy soft coś przyspieszy. Czasem również znika mi dźwięk i muszę wyłączać urządzenie z prądu. Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam.
 

gregor1230

New member
Czyli bez wygrzebania dysku ze środka nie ma szans na przeniesienie zapisanych filmów?? ;/ Jak to się aktualizuje przez zwykły kabel kablowy?? Nie trzeba podpinać tego urządzenia pod neta , bo są tam jakieś złącza na rj 45 ?
 
Ostatnia edycja:

lepp

New member
Bez reklam
Wszystko idzie po tym koncentryku. Przegrać można po euro lub prawdopodobnie też po hdmi. Niewygodnie ale to na razie jedyna metoda.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
soft sie aktualizuje - jesli jest nowa wersja - po kablu koncentrycznym. dba o to UPC, nie musisz sie tym zajamowac; dzieje sie to automatycznie.

wyjecie dysku nic nie da - raz; tracisz gwarancje; dwa - format nagrania jest nikompatybilny z niczym znanym w komputerach.

nagrac mozesz poprzez zlacze Euro na zewnetrznej nagrywarce DVD
 

zsoi3

New member
Bez reklam
otan napisał:
Witam,
Podczas rozmowy z serwisantem dowiedziałem się że w dniu 29.09 bedzie wprowadzone nowe oprogramowanie i temat grzania sie dekodera w stanie spoczynku powinien być również rozwiązany. Nowe oprogramowanie uwzględnia ten temat który jest im dobrze znany.
Mam nadzieję że nowy soft uwzgledni jeszcze parę innych niedoróbek.
Poczekamy i zobaczymy co tam jeszcze zmienią.

No i kolejna sciema UPC? Softu nowego nie mamy.

Czy Pan upctechnical http://hdtv.com.pl/forum/member.php?u=69119 moglby sie odezwac na forum i napisac pare slow, skoro juz kilka informacji - niestety niezrealizowanych do tej pory - na tym forum napisal?
 

upctechnical

New member
nie miałem ostatnio okazji tu zajrzeć (urlop), ale jeśli chodzi o cennik to jeśli w miejscu gdzie mieszkacie jest jakiś inny dostawca netu czy TV to dla UPC są to tzw. rejony objęte konkurencją i tu niespodzianka od 01.10.2008
przykład

mediaBoxHD select + Internet 2Mb za 69zł
mediaBoxHD select + Internet 2Mb + tel NonStop za 109zł

zadzwońcie 0801949596
---
W STB Thompson PVR jest już nowy soft dla Philipsa będzie lada dzień.
---
 
Do góry