HD w UPC

juzeg76

Member
brodacz napisał:
Net mi się zawiesił ,czy temat mało interesujący ?

nic sie nie dzieje w kablu UPC to i sie temat zawiesil .....Zadowoleni ogladaja TV a ci co czekaja na nowosci chyba zwątpili , ze cos moze sie zmienic na plus ...i dali se spokoj z wylewaniem żalów na forum
 

lepp

New member
Bez reklam
Ile można wylewać żale. Ja coś pozytywnego napiszę. Napisy na C+ i Ale kino działają już u mnie prawie idealnie, chyba wreszcie coś z tym zrobili.
 

Misiek99a

New member
zmainy w Tv i dekoder

juzeg76 napisał:
nic sie nie dzieje w kablu UPC to i sie temat zawiesil .....Zadowoleni ogladaja TV a ci co czekaja na nowosci chyba zwątpili , ze cos moze sie zmienic na plus ...i dali se spokoj z wylewaniem żalów na forum
to prawda że nic się nie dzieje zwłaszcza że kilka miesięcy temu UPC obiecało wprowadzenie w czerwcu br telewizji VOD na żądanie no i nic jak na razie. pewnie po raz kolejny ta firma robi w h... klientów, a co do dekoderów HD - to kompletna żenada, może ktoś nie uwierzy ale ja żeby sterować pilotem przez pierwsze 10 minut od włączenia muszę zapalić światło w pokoju, bo inaczej dekoder nie reaguje na pilota ( temat był już wielokrotnie przerabiany, wymiana dekodera nic nie dała, napisałem skargę i dostałem upust w abonamencie z tego powodu)
 

yacek _b

New member
Misiek99a a moje " boje " z dekoderem na razie się skończyły , wymienili mi pilota ( drugi raz ) i teraz działa ok. mogę zmieniać kanały " strzelając " po scianach pokoju . Co do nowych kanałów do fakt lipa i nic sie nie dzieje , ostatnio zamówiłem sobie pakiet C+ ( za 20 zł ) i musze powiedzieć że jakość obrazu zwykłego C+ ( nie HD ) miażdży inne kanały ( TVP1 , Polsat idt ) oferowane przez UPC , byłoby super by reszta miała taka jakość . ;)
 

juzeg76

Member
biopal123 napisał:
moze zamiast ciagle wylewac zale powinnismy cos zadzialac,dzwonic ,slac emaile do UPC i opierniczac ich;)
a co to da ???na infolini ciagle swoje wyslalem wypowiedzenie po 10 dniach otrzymalem taka odpowiedz , mam wrazenie , ze ta firma jest glucha jak pień , chociaz twierdza , ze najwazniejszy dla nich jest klient

Bardzo mi przykro, że oferta UPC Polska nie spełnia Pana oczekiwań. Zapewniam, że nasza firma dąży do tego, by móc oferować naszym Abonentom jak najciekawsze kanały telewizyjne. Proszę jednak pamiętać, że krąg osób korzystających z oferowanych przez nas programów jest ogromny i nie sposób zaspokoić potrzeb wszystkich Widzów, reprezentujących różnorodne gusty i upodobania. Decyzje o zmianach programowych są podejmowane w oparciu o oczekiwania naszych Klientów. Badania konsumenckie, które prowadzimy wśród naszych Abonentów wskazują na zadowolenie z oferty programowej. Te same badania określają, które programy cieszą się popularnością a które mają niską oglądalność



i jak ja mam to zrozumiec po to jest cyfrowka , zeby kanałow bylo 300 i kazdy sobie cos wybierze i za to bedzie płacił .... a nie laska , Eurosport Hd sie chyba nie doczekam bo jak zwylke nikt nic nie wie ....a najgorsze jest to , ze lepszego wyboru niz UPC nie ma ...
 
Ostatnia edycja:

biopal123

New member
juzeg76 napisał:
a co to da ???na infolini ciagle swoje wyslalem wypowiedzenie po 10 dniach otrzymalem taka odpowiedz , mam wrazenie , ze ta firma jest glucha jak pień , chociaz twierdza , ze najwazniejszy dla nich jest klient

Bardzo mi przykro, że oferta UPC Polska nie spełnia Pana oczekiwań. Zapewniam, że nasza firma dąży do tego, by móc oferować naszym Abonentom jak najciekawsze kanały telewizyjne. Proszę jednak pamiętać, że krąg osób korzystających z oferowanych przez nas programów jest ogromny i nie sposób zaspokoić potrzeb wszystkich Widzów, reprezentujących różnorodne gusty i upodobania. Decyzje o zmianach programowych są podejmowane w oparciu o oczekiwania naszych Klientów. Badania konsumenckie, które prowadzimy wśród naszych Abonentów wskazują na zadowolenie z oferty programowej. Te same badania określają, które programy cieszą się popularnością a które mają niską oglądalność



i jak ja mam to zrozumiec po to jest cyfrowka , zeby kanałow bylo 300 i kazdy sobie cos wybierze i za to bedzie płacił .... a nie laska , Eurosport Hd sie chyba nie doczekam bo jak zwylke nikt nic nie wie ....a najgorsze jest to , ze lepszego wyboru niz UPC nie ma ...
no przeciesz na np.portalch,forach jasno do zrozumienia dajemy jakiich kanalow oczekujemy a UPC itak dalej nieprowadza tych kanalowa tylko daje to co chce ,zreszta sami powinni wiedziec jakie kanaly sa atrakcyjne anie ze im jescze trzeba gadac.alechyba dlanich atrakcje to ostatnio takie kanaly jak silesia,polsaty,yacht&sail....dno i tyle.... ito ma byc cyfra...
 
Ostatnia edycja:

ryhoo32

New member
wygląda na to, że cholernie silne jest lobby użytkowników, którzy są zadowoleni z oferty UPC i stanowczo sprzeciwiają się jej uatrakcyjnieniu.
 

yacek _b

New member
ryhoo32 napisał:
wygląda na to, że cholernie silne jest lobby użytkowników, którzy są zadowoleni z oferty UPC i stanowczo sprzeciwiają się jej uatrakcyjnieniu.

o przepraszam , ja wcale nie lobbuję za UPC , mając pakiet max wywaliłbym ze 20-30 kanałów od razu , jednak jak czytam co maja koledzy z innych kablówek to UPC wcale nie jest takie najgorsze ( głównie chodzi mi o jakość sygnału ) .
 

Riddick

New member

rokko

New member
Od wtorku bede "nowym" uzytkownikiem UPC cyfrowej. Ciekawy jestem jak bedzie dzialac. No i mam nadzieje, ze nie bedzie problemow z dekoderem, bo czytalem tutaj ze roznie bywa ;/
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dobre wiadomości na temat HD !!!

Jak się ostatnio dowiedziałem, w najbliższym czasie UPC nie zamierza wycofywać z oferty żadnych programów HD.:grin:
 

Ken

New member
brodacz napisał:
Jak się ostatnio dowiedziałem, w najbliższym czasie UPC nie zamierza wycofywać z oferty żadnych programów HD.:grin:

A to Ci dobra wiadomość.
Ja słyszałem nawet, że przez najbliższy miesiąc, UPC nadal będzie puszczać kolorową TV ;)
Mają gest.
 

rokko

New member
No i pierwsza wizyta Pana z UPC. Moj dekoder, po kilunastu minutach od wylaczenia wylaczenia wlacza sie sam i zaczyna przeszukiwac kanaly i tak przez cala noc. przy okazji mruga przycisk ch+ na panelu. jedyna rzecz jaka pomaga to wylaczenie z pradu ;/
 
Do góry