Multimedia czy Vectra

daniello85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

w najbliższym czasie (grudzień) przeprowadzam się do nowego mieszkania. Mam tam na tą chwilę dostępną ofertę Multimedia i Vectra (w ogóle czy jakoś można sprawdzić online dostępność operatorów pod danym adresem?). Co według waszych doświadczeń zapewnia lepszą jakoś TV a także internetu?
Jakieś wskazówki na co wybrać, na co zwracać uwagę albo czego się wystrzegać?

Pozdrawiam
Daniel
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Ja mam Vectrę od 10 lat ale pakiety drogie,lubią wciskać oferty a jak chcesz zrezygnować to straszą karami...gdybym ja miał wybierać wziąłbym wszystko tylko nie Vectrę i opinie na fb o tej firmie są niestety prawdziwe ale to jedyna firma w moim bloku więc...muszę z tym żyć
 

Rafal7

Banned
Widzisz, a ja na Vectre nie powiem złego słowa.
Mam ich internet od jakiś 7 lat
Zero problemów technicznych, zero problemów z przeniesieni usługi do innego miasta
Co do tv to tez się zastanawiałem nad ich ofert, ale według mnie mają za drogo.
 

daniello85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proponują mi w Vectrze:
pakiet złoty - 158 kanałów, w tym 61 HD z nagrywarką PVR
net 300mb/s z modemem wi-fi technicolor
to 2 miesiące za 2zł potem 22 miesiące 84zł

Dla mnie jako użytkownika UPC na starej umowie to wydaje mi się że dobra oferta.

O multimedia też bardzo różne opinie są na sieci. Vectra wydaje mi się bardziej "cywilizowana".

A niestety alternatyw brak.
 
Ostatnia edycja:

marek181

New member
Z Multimedia nie miałem do czynienia. W Vectra jestem ok 10 lat. Jakość telewizji zaryzykowałbym że jest w normie. W poprzednich latach różnie to wyglądało. Pozbyłem się ich dekoderów na rzecz modułów i jestem zadowolony ponieważ ich VOD czy nagrywarka nie są mi potrzebne. Z internetem też nie miałem wiekszych problemów poza jedną awarią i czasem jej naprawy. Ale to już wina technika opiekującego się budynkiem z czego Vectra przyznała mi rację i rabat na kilka miesięcy. Taki pseudo technik może trafić się w każdej kablówce a firma potrafi wyjść z sytuacji z twarzą.
 

daniello85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Orange światłowód jest w pierwszych dwóch blokach na osiedlu. W moim który jest trzeci nie ma i w ciągu najbliższych 3 miesięcy nie będzie - tyle się dowiedziałem.
 
Do góry