PCMCIA SC05 z Cyfrowego Polsatu - czy to działa?

Jussi

New member
Bez reklam
PCMCIA SCM05 z Cyfrowego Polsatu - czy to działa?

Cześć. Jestem w trakcie przedłużania umowy z CP i myslalem o zamianie dekodera na moduł CI+ (tak się to chyba nazywa?).

Mam Philipsa PUS6561. Czy będzie to śmigać? Działa tam również pokazywanie informacji co leci w danym momencie? Kanały przełączają się płynnie?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Fajnie byłoby mieć 1 pilota, ale boję się, że coś może nie grać, bo nie jest to zbyt rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To o co pytasz nazywam się moduł CAM CI+ i owszem jest oferowany przez Cyfrowy Polsat .Twój telewizor ma złącze CI jeżeli się nie mylę nowe moduły Polsatu są przystosowane do urządzeń z wejściami CI+ ,moduł nie jest w trybie legacy ,więc nie będzie działać ze starszym typem gniazda CI .
Zapytaj się w Polsacie czy jest to moduł CAM CI ,czy CAM CI+

Informacje "to co leci" podaje EPG (elektroniczny przewodnik po programach) i nie ma to nic wspólnego z modułem CAM będzie to działać niezależnie czy masz i czy nie masz modułu .Sam moduł to dobra sprawa ponieważ upraszcza się sterowanie wystarczy jeden pilot ,nie jesteś zdany na dekoder dedykowany i możesz ułożyć własną listę kanałów z czym w przypadku dekoderów jest różnie
 
Ostatnia edycja:

Jussi

New member
Bez reklam
Przemko dzieki za info. Sprawdzilem specyfikacje mojego tv i ma CI+ takze rozumiem, ze w tym wypadku polecasz to rozwiazanie i nie powinno byc z nim problemow, ktorych sie obawiam?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli masz gniazdo CI+ to raczej działać będzie .Po drugie jeżeli masz wbudowany tuner satelitarny w telewizor to warto go wykorzystać ,między innymi dlatego wprowadzono moduły
 

Jussi

New member
Bez reklam
Na stronie polsatu poswieconej modulom CI jest info o telewizorach ktore maja wbudowana liste kanalow CP. Sa tylko samsungi lg i sony. Philipsow brak na tej liscie. Co to oznacza dla mnie?
 
Do góry