dekodery NC+ wifi premium box+ i turbo box+

krzysbiker

New member
witam za niedługo konczy mi sie umowa z nc + do tej pory posiadam turboboxa z 500 gb dyskiem zastanawiam sie nad wymiana na nowy wifi premium box takze z dyskiem 500 gb
ostatnio troche czytałem ze niby miały jakies bledy w sofcie czasem sie zacinały zarły troche mniej pradu od turbo czy cos w tym czasie sie zmieniło na lepsze ?
a najbardziej zalezy mi na jakosci obrazu np przy tv 65 cali 4k jest jakas róznica ? z tych 2 dekoderów ? dodatkowo mam pytanie jezeli np wymieniłbym ten dekoder to czy kanały na starym dekodeze beda na nowym w takiej samej kolejnosci ?
 

ewaldus

New member
Kanały będą w tej samej kolejności. Tez mam Turbo i umowę do listopada. Mieli w tym roku zaproponować nowy tuner 4k, ale podobno w tym roku raczej nie będzie, może początek 2018.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

krzysbiker

New member
mi sie konczy do konca kwietnia czyli trzeba wziasc umowe na 12 m a widziałes go jakies zapowiedzi itd ? bo jezeli to prawda to moze lepiej nie pchac sioe w wifipremium box tylko poczekac
 

ssobie

New member
troche czytałem ze niby miały jakies bledy w sofcie czasem sie zacinały zarły troche mniej pradu od turbo czy cos w tym czasie sie zmieniło na lepsze ?

Może nie za często ale potrafią się przyciąć cały czas. czasem potrafią być baaaardzo wolne, czasem naciśniecie przycisku głośności powoduje przełączenie kanału - tak, że jakieś tam błędy softu są.




Pozdrawiam
 
Do góry