telewizja satelitarna ?

matifcb

Member
usłyszałem niestety nielegalny sposób oglądania programów telewizyjych. Trzeba mieć internet i talerz i dekoder i płacić komuś nielegalnie ! Wiem, że to działa NIE MAM ZAMIARU KRAŚĆ ale chciałem się dowiedzieć dla wiedzy jak to dziala :O z tego co ja znalazłem w internecie to talerz z jakąs końcówka podwójna zeby astre i birda łapać, net i dekoder jakiś NC+ jakby wygląd.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Oglądanie programów nawet z kilku satelit nie jest przestępstwem nawet w przypadku dosylów satelitarnyh chociaż nie są przeznaczone dla zwykłych widzów .Sharing to zupełnie coś innego ,ostatnio nawet była głośna sprawa udostępnienia gali MMA na youtube
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
usłyszałem niestety nielegalny sposób oglądania programów telewizyjych. Trzeba mieć internet i talerz i dekoder i płacić komuś nielegalnie ! Wiem, że to działa NIE MAM ZAMIARU KRAŚĆ ale chciałem się dowiedzieć dla wiedzy jak to dziala :O z tego co ja znalazłem w internecie to talerz z jakąs końcówka podwójna zeby astre i birda łapać, net i dekoder jakiś NC+ jakby wygląd.


Kupujesz dekoder openboxa który obsługuje cccam. podpinasz do neta i talerza. Kupujesz od Chińczyków na AliExpress lub eBay 15$ na pół roku dostęp do tv z całego świata. Oglądasz :)
 
Do góry